Goodson & Red Tallinna kontor kaks korda suurem

Goodson&RedGoodson & Red Tallinna kinnisvarakonsultantide jaoks on käes väga põnevad ajad. Ettevõttega liitus äsja neli spetsialisti, kellel ühtekokku kinnisvara alal enam kui 30 aastat kogemust. Kaks korda suuremana on Goodson & Red’i kollektiiv valmis tooma oma valdkonda värsket lähenemist ning looma uusi standardeid.

„Meiega liitusid Kati Lips, Erki Kommussaar, Tuuli Edur ja Andrew Whyte. Koos  paneme kahtlemata nurgakivi veel tugevamale otsimisteenusele, ostmis- ja investeerimisalasele nõustamisele, rääkimata vahendusteenustest müüjatele,“ kommenteerib kaasasutaja Neeme Liivlaid.

Kati Lips on valdkonnas töötanud aastast 2000. Ober-Hausis omas ta olulist rolli üüriteenuste ärisuuna arendamisel ning kasvas hiljem juhtivaks müügikorralduse nõustajaks ja maakleriks. Tuuli Edur alustas kinnisvara alal ligi 13 aastat tagasi. Teda on korduvalt tunnustatud ettevõtte parima maaklerina. Erki Kommussaar on spetsialiseerunud müüginõustamisele ja –vahendusele. Ta teeb tihedalt koostööd mitmete pankadega, et aidata nende kliente kinnisvara kiirel realiseerimisel. Andrew Whyte, kes omab mitmeaastast kogemust kinnisvarainvesteeringute alal, aitab luua ja edendada suhteid UK jt välisriikide büroodega ning töötab investorite ostuagendina. Usume, et meie meeskond suudab vastata enamusele Tallinna kesklinna kinnisvaraga seotud küsimustele.

Endine RED Group Apartments on tegutsenud enam kui seitse aastat ning meie maine on tänu asjatundlikkusele ja personaalsele teenindusele kujunenud kadestusväärseks. Teenindatud külalis- ja üürikorterite, valitsemisteenuste, investeerimisnõustamise ja otsimisteenuse alal peetakse meid Tallinnas turuliidriks. Goodson & Red valitseb ja annab üürile ligi 100 korterit.

Goodson & Red loodab saada etaloniks nii visiooni, kvaliteedi kui usaldusväärsuse osas.

Meie uute konsultantide, Kati Lipsu, Erki Kommussaare, Tuuli Eduri ja Andrew Whyte’iga, saate tutvuda Goodson & Red kodulehel.

Kas soovid värsket kinnisvarainfot meilile?

Sisesta e-posti aadress ja ole kursis kinnisvaraturu liikumistega!

Kinnisvarakoolis järgmisena:

10.10.2023 Kinnisvaratehingute maksustamine ja kohtupraktika