Hepsor: Hepsor ASi kontserni ettevõte Hepsor JG SIA sõlmis ehituslepingu Annenhof Majas projekti ehitamiseks Riias

Hepsor ASi kontserni ettevõte Hepsor JG SIA ja Mitt&Perlebach SIA allkirjastasid 20. novembril 2023 lepingu Annenhof Majas nimelise arendusprojekti ehitamiseks Riias aadressil Jurmalas Gatve 74. Ehituslepingu maht on ligikaudu 4,3 miljonit eurot, millele lisandub käibemaks.

Projekti müügiga alustati 2023. aasta neljandas kvartalis ning 40 korteriga arendus valmib 2024. aasta neljandas kvartalis.

Hepsori juhatuse liikme Henri Laksi sõnul on Annenhof Majas projekti puhul tegemist kaasaegset rohelist mõtteviisi väärtustava eluhoonega. „Hoonete projekteerimisel oleme rõhku pannud energiatõhususele, mille kinnituseks on väljastatud ka kõrgeim A energiaklassi märgis. Projekti ehituse alguseks on ligi 15% korteritest lepingutega kaetud, mis annab meile kindla veendumuse, et uute energiatõhusate korterite järele on turul nõudlus olemas, “ ütles Laks.

Lisainfo:

Hepsoril on Lätis lisaks Jurmalas Gatve projektile ehituses ja müügis neli elukondlikku arendusprojekti – Kuldīgas Parks (116 korterit, millest 99% on müüdud), Mārupes Dārzs (92 korterit, millest 99% on müüdud), Strelnieku 4b (54 korterit, millest 80% on müüdud) ning 2023. aastal ehitusse läinud Nameja Rezidence, kus on 38 korterit, millest eellepinguid on sõlmitud 29% ulatuses.

Kas soovid värsket kinnisvarainfot meilile?

Sisesta e-posti aadress ja ole kursis kinnisvaraturu liikumistega!

Kinnisvarakoolis järgmisena:

06.12.2023 Planeerimisseaduse ja ehitusseadustiku muudatused ning rakenduspraktika