Hepsor: Hepsor ASi kontserni ettevõte Hepsor N57 OÜ sõlmis Lilleküla Kodud projekti ehituse finantseerimiseks laenulepingu summas 3.1 miljonit eurot

Hepsor13. jaanuaril 2023 allkirjastasid Hepsor ASi kontserni ettevõte Hepsor N57 OÜ ja LHV Pank AS laenulepingu summas 3.1 miljonit eurot. Kolmeaastase tähtajaga laenu eesmärk on finantseerida Lilleküla Kodud arendusprojekti ehitust.

Arendusprojektis on 26 eri suurusega korterit alates kompaktsetest ühetoalistest kuni avarate neljatoaliste ja suure terrassiga korteriteni. Lilleküla Kodud arendusprojekt, mille ehituse ja müügiga alustati detsembris 2022, valmib 2023. aasta lõpus.

Hepsori juhatuse liikme Henri Laksi sõnul on tegemist erilise projektiga, kuna selles piirkonnas on väga vähe uusarendusi ning tegemist on klientide poolt väga nõutud ja kõrgelt hinnatud piirkonnaga. „Projekti muudab eriliseks ka hoone suurus – vaid 26-korteriga hoone hubases aedlinnas on meie jaoks justkui butiik toode, mida iga päev teha ei saa. Hoiame oma arendusprojektide projekteerimisel olulisel kohal jätkusuutlikkust ja keskkonnateadlikust,“ ütleb Laks. A-energiaklassiga Lilleküla Kodusid köetakse õhk-vesi soojuspumpadega, mida vajadusel kombineeritakse gaasiküttega. Laksi sõnul tagavad hästi läbi mõeldud ja kaasaegsed küttelahendused nii energia- kui kulusäästlikkuse. Ehitatava hoone hoovis on privaatne ja turvaline mänguväljak ning hoone ise asub otse Räägu Pargi vastas, luues meeldivalt rohelise kodukeskkonna ja pakkudes ohtralt vaba aja veetmise võimalusi.

Kas soovid värsket kinnisvarainfot meilile?

Sisesta e-posti aadress ja ole kursis kinnisvaraturu liikumistega!

Kinnisvarakoolis järgmisena:

22.03.2023 Kinnisvara müügikoolitus