Hoovi.ee: Maakler, paku oma kliendile võimalust üürileping kohe rahaks teha

hoovi.pngKas poleks tore kasvatada enda kliendibaasi, sõlmida ühe kliendisuhtlusega kohe kaks lepingut, pakkuda oma kliendile veel rohkem lisaväärtust ja suurendada ka oma sissetulekut? Hakkas huvi pakkuma? Siis loe edasi, sest just sellist võimalust pakub maakleritele Hoovi.

Kui enamus inimesi peab üürilepingut igavaks dokumendiks ning ka maakleri jaoks pole üürilepingus tavaliselt midagi erilist, siis meie jaoks on üürileping omaette varaklass. Me oleme võtnud oma missiooniks tuua üüriärisse täiendavat paindlikkust ja likviidsust võimaldades kinnisvaraomanikel muuta oma üürilepingud kohe rahaks. Kuidas me seda teeme? Üürileandja toob oma olemasoleva üürilepingu meile üle, sõlmib meiega uue üürilepingu ning meie maksame talle tulevase üüritulu ettemaksuna välja. Tema olemasolev üürnik jätkab edaspidi igakuise üüri maksmist otse meile. Igapäevase suhtluse ja haldamisega jääb üürileandja ise tegelema.

Peale kinnisvaraomanike ja üürnike on meie jaoks väga olulisel kohal ka maaklerid, kes suhtlevad oma igapäevase töö käigus mõlema osapoolega ning tunnevad üüriturgu läbi ja lõhki. Kui ka sinu töö hõlmab vähemalt aeg-ajalt üüritehingute sõlmimist, sa tahaksid lisada enda müügiarsenali uue võimsa tööriista ning teenida ka lisaraha, siis liitu Hoovi partnerprogrammiga.

Oma müügipartneritele pakume me eksklusiivset võimalust pakkuda oma klientidele Hoovi üüritulu ettemaksu teenust, müügikoolitusi ning komisjonitasu iga eduka tehingu pealt. Iga partner saab meie käest unikaalse promokoodi, mille kasutamisel teenib kinnisvaraomanik üüritulu ettemaksu teenuse lepingu sõlmimisel rahalise boonuse. Kui leping saab edukalt allkirjastatud, maksame me tehingu toonud partnerile komisjonitasu. Lisaks toome me partnerite loetelu ja kontaktid välja oma kodulehel www.hoovi.ee, mis suunab potentsiaalseid kliente just nende maakleritega ühendust võtma.


Joonis 1. Hoovi üüritulu ettemaksu teenus. Hoovi tuleb üürileandja ja üürniku vahele, maksab omanikule üüri ettemaksuna ning hakkab igakuiseid laekumisi koguma seniselt üürnikult.

Hoovi on uus ja värske Eesti kapitalil põhinev finantsettevõte, mis pakub kinnisvaraomanikele üürilepingud rahaks teenust. Vaata lähemalt www.hoovi.ee. Partnerprogrammiga liitumiseks kirjuta karl.marka@hoovi.ee.

Kas soovid värsket kinnisvarainfot meilile?

Sisesta e-posti aadress ja ole kursis kinnisvaraturu liikumistega!

Kinnisvarakoolis järgmisena:

07.02.2023 Planeerimisseaduse ja ehitusseadustiku muudatused ning rakenduspraktika