Kapitel: Spice ostukompleksi tegevdirektoriks saab Kadrija Pudova

Kapitel20. detsembril 2018 alustab Spice ostukompleksi tegevdirektorina tööd Kadrija Pudova, kes võtab ameti üle Spice pikaajaliselt tegevdirektorilt Iveta Lācelt. Spice on pidevalt suurendanud oma käivet ja töös on keskuse arendusprojektid, mis aitavad kindlustada positsiooni populaarseimate kaubanduskeskuste seas.

„Soovime Spice ostukompleksi nõukogu poolt tänada Iveta Lācet tema suure panuse eest meie ettevõtte kasvu ja arengusse. Tema ametiajal on Spicest saanud üks juhtivaid ja enim külastatud kaubanduskeskusi Lätis. Keskus on saavutanud kõrgeima rahvusvahelise ja kohaliku tunnustuse, võites rahvusvahelise kaubanduskeskuste nõukogu (ICSC) auhinna parimate turunduskampaaniate eest, ning on mitmel aastal kuulunud 100 väärtuslikema ettevõtete hulka. Iveta on juhtinud Spice kaubanduskompleksi alates selle algusaastatest. Tema juhtimisel on välja arendatud Spice Home ja valminud mitu Spice laiendusetappi, mis kõik on edukalt käivitunud ja tugevdanud Spice keskust tervikuna. Meil on kurb näha Ivetat lahkumas, kuid oleme tänulikud tema suure panuse eest Spice kaubanduskeskuse arendamisse alates 2002. aastast. Soovime Ivetale edu tema edasistes ettevõtmistes,“ sõnas Spice keskuse nõukogu esimees Taavi Ojala.

„Mul on hea meel selle üle, mida Spice keskus on praeguseks saavutanud. See on klientide poolt armastatuim keskus ning kõige efektiivsem keskus kõrgeimate müüginumbritega ruutmeetri kohta. Viimase seitsme aasta jooksul on keskuse üürnike müügitulu järjest kasvanud. Koos Spice meeskonnaga oleme suutnud luua omanäolise ja ainulaadse brändide koosluse, tuues Riiga mitmeid kauplusi, mida teistes keskustes pole. Arvan, et Spice on täna oma arengu tipus ning loodud on kõik eeldused jätkuvaks kasvuks tulevikus. Spicet juhib tõeliselt pühendunud juhtkond ning usun, et mul on aeg anda juhtimine üle oma järeltulijale ning võtta vastu uusi isiklikke ja ametialaseid väljakutseid. Tahan tänada oma meeskonda ja soovin uuele juhtkonnale värsket visiooni, piiramatut energiat ja head intuitsiooni edasiste arenguplaanide elluviimiseks,“ rääkis Iveta Lāce.

Kadrija Pudova on töötanud Spices alates 2012. aasta algusest, algul turundusjuhina ja seejärel üürisuhete juhina, seega tunneb ta väga hästi nii kaubandusturgu kui ka Spice meeskonda ja üürnikke. Soovime Kadrijale edu tema uuel ametikohal.

„Mul on au võtta vastu nõukogu pakkumine hakata juhtima Spice ostukompleksi ning selle meeskonda ja arengut. Usun, et Spicel on hea positsioon ja tugevus seista vastu järgmiste aastate turu väljakutsetele ning kindlustada oma positsiooni veelgi,“ ütles Kadrija Pudova.

Spice kaubanduskompleks on pidevalt oma käivet kasvatanud ning 2018. aastal avati mitu uut kauplust ja kontseptsiooni. Spice keskuses avati uusi kauplusi ja kontseptsioone enam kui 2000 ruutmeetril (Accessorize, Armani Exchange, Quintessence Haute Perfumeries, XS toys, Eiropas apavi) ja Spice Home keskuses ligi 9500 ruutmeetril (uus Duni, uued Elkor Home ja Elkor tehnika esinduskauplused, Alan Deko esinduskauplus ning uus laiendatud Dino Zoo ja laiendatud Lattelecomi kontseptsioon). Töös on nii keskuse sisemise ja välise uuendamise projekt kui ka Spice laiendamise projekt, mis hõlmab uut Spice Wellness ilu-, tervise- ja sporditeenuste keskust.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.

*

+ 21 = 27

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Kas soovid värsket kinnisvarainfot meilile?

Sisesta e-posti aadress ja ole kursis kinnisvaraturu liikumistega!

Kinnisvarakoolis järgmisena:

25.05.2022 Pärimine – mida peab teadma pärimismenetlusest