Kinnisvaraettevõtte Kapitel juhatusega liitus Rait Pallo

KapitelKinnisvaraettevõtte Kapitel, varasema E.L.L. Kinnisvara, juhatusega liitus 9. jaanuaril finantsdirektori positsioonil Rait Pallo. Ettevõtte juhatus jätkab kolmeliikmelisena: juhatuse esimees ja tegevjuht Taavi Ojala, arendusdirektor Indrek Moorats ja finantsdirektor Rait Pallo.

„Meil on väga hea meel, et ettevõttega otsustas liituda Eesti suurorganisatsiooni pikaajalise kogemusega tippjuht. Raidu uued mõtted ja teistsugune eelnev kogemus aitavad kindlasti palju kaasa meie edasisele arengule, seda eriti ettevõtte strateegilise laienemise ja arendusprojektide käivitamise perioodil. Raidu otsus just Kapiteliga liituda on eriti kõrgelt väärtustatud, kuna ta on tunnustatud tippjuht ja kolleeg nii senise tööandja juures kui oleks kindlasti ka paljudes teistes ettevõtetes,“ ütles Kapiteli juhatuse esimees Taavi Ojala.

„Mõte uusi väljakutseid otsida väljaspool pangandussektorit tekkis juba mõnda aega tagasi. Kapiteli laienemisplaanid, juhtimiskultuur ning väärtused olid peamised argumendid, miks otsustasin finantsjuhi väljakutse vastu võtta. Loodetavasti saan aastatega kogunenud kinnisvara- ja pangandusalaseid teadmisi edukalt Kapitelis rakendada,“ ütles Rait Pallo.

Pikaajalise finantsvaldkonna kogemusega Rait Pallo on töötanud 16 aastat Swedbankis, millest viimased seitse aastat Swedbank Eesti juhatuse liikme ja riskijuhina. Alates 2017. aasta algusest juhtis Rait ka Swedbank Grupi riskiorganisatsiooni kompetentsikeskuse loomist Eestis ja Lätis. Aastatel 2009–2010 töötas Rait Pallo Swedbanki kõrgendatud riskiga äriklientide osakonnas ning eelnevalt kinnisvara finantseerimise osakonnas. Rait on lõpetanud Estonian Business Schooli bakalaureuseõppe rahanduse ja panganduse erialal ning Tallinna Tehnikaülikooli magistrantuuri ettevõtete rahanduse erialal.

Kapitel (www.kapitel.ee), varasem E.L.L. Kinnisvara, on Baltikumi üks suurimaid kinnisvaraarendajaid ja -omanikke, kes arendab ja juhib kaubanduskeskusi, hotelle ja büroohooneid. Grupi kinnisvaraportfellis on üle 185 000 m² üüritavat pinda. Ettevõte omab nelja büroohoonet (Delta Plaza ja Sõpruse Ärimaja Tallinnas, Narbuto 5 Vilniuses ja Palác Pavlova Prahas) ning osalust mitmes juhtivas ostukeskuses (Spice ja Spice Home Riias, Panorama Vilniuses, Viru Keskus Tallinnas). Ettevõttele kuulub Nordic Hotel Forum (operaatoriks OÜ Nordic Hotels) ning koos AS-iga Infortar Tallink City Hotell, mida opereerib Tallink Hotels. Grupi ettevõtetes töötab 50 inimest.

Kas soovid värsket kinnisvarainfot meilile?

Sisesta e-posti aadress ja ole kursis kinnisvaraturu liikumistega!

Kinnisvarakoolis järgmisena:

12.12.2023 Eluruumi üürilepingu sõlmimine ja lõpetamine