Kinnisvarafirmade Liit sai uue juhatuse

Eesti Kinnisvarafirmade Liit EKFL14.juunil valis  Eesti Kinnisvarafirmade Liit (EKFL) järgnevaks kaheks aastaks uue juhatuse. Juhatuse esimehena jätkab Gert Jostov, AS Technopolis Ülemiste juhatuse esimees. Aseesimeheks valiti Andres Aavik, Liven AS juhatuse liige.

Lisaks Gert Jostovile ja Andrs Aavikule jätkavad juhatuses Mika Erik Sucksdorff – OÜ Kinnisvarabüroo Uus Maa juhatuse liige, Mart Saa – LAAM Kinnisvara OÜ juhatuse liige, Ardi Roosimaa – Restate Property Advisors OÜ nõukogu liige, Tõnu Toompark – Adaur Grupp OÜ juhatuse liige ja Ingvar Allekand – OÜ Domus Kinnisvara Vahendus juhatuse liige.

EKFLi juhatuse liige Ardi Roosimaa sõnas, et algselt tuntumate vahendusettevõtete poolt asutatud EKFL on aastatega kasvanud laiapõhjaliseks kinnisvara esindusorganisatsiooniks, mis osaleb aktiivselt nii äripraktika, kui seadusloome kujundamisel. Valitud juhatuse koosseis, millesse kuuluvad nii arendajad, nõustajad, kui analüütikud, kajastab seda väga kõnekalt. EKFL’is on kõigi hääl kuuldud!

Liidu tegevdirektorina jätkab Tõnis Rüütel.

Eesti Kinnisvarafirmade Liit (EKFL) on loodud 1994. aastal. EKFL on kinnisvara vahenduse, arenduse ja konsultatsioonidega tegelevate äriühingute ühendus.

Kas soovid värsket kinnisvarainfot meilile?

Sisesta e-posti aadress ja ole kursis kinnisvaraturu liikumistega!

Kinnisvarakoolis järgmisena:

06.12.2022 Kinnisvaraturu ülevaade 2022 IV kvartal