Kolm soovitust, kuidas korteriostjast ilma jääda

Center KinnisvaraEestlastele meeldib kinnisvara omada, mis tähendab, et tihti on kolmekümnendaks eluaastaks inimesed jõudnud juba mitu korda kortereid osta ja müüa. Enamasti usaldavad inimesed selle tegevuse valdkonnas kogenud asjatundjate kätte, aga võib ka ise proovida ning vaadata, kuidas välja tuleb.

Siinkohal kolm soovitust, mida jälgides on kindel, et müügiperiood ei jää liiga lühikeseks ning jõuate harjuda mõttega, et peate ühel hetkel oma kodu võtmed kellelegi teisele ulatama:

  • Detailid pole olulised! Potentsiaalsed ostjad ostavad ikkagi ju tervikut, mitte üksikuid detaile? Kindlasti piisab neile igakuiste kommunaalkulude puhul vaid suurusjärgust, sest kes see ikka viitsib varasematesse arvetesse süveneda. Ja kui sind pole kunagi huvitanud oma korteriühistu tegemised, remondiplaanid, laenukoormus jms pisiasjad, siis kindlasti ei huvita see ka potentsiaalseid ostjaid.
  • Ära korista korterit! Kõik tahavad näha sinu kaisukarusid ja musti nõusid. Kõik huvilised tahavad näha, kuidas siin elu tegelikult oleks – kuidas sobivad tolmurullid voodi ette ja porijäljed esikusse. Juba piltide tegemise ajal tasub seda põhimõtet jälgida, et saada pildile see täiuslik argine elukeskkond, mis Su kodus valitseb, sest eks uued omanikudki hakkavad seal oma tavalist elu elama.
  • Foto on kõik! Tee pildid kindlasti kalasilma objektiiviga ja töötle nii nagu oskad! See, et kohapeale tulles on korter palju pisem, ei loe midagi. Oluline on ikka pilt, mida pärast sotsiaalmeedias jagada saad, sest noh, kui tihti need sõbrad ikka külla tulevad? Katsu fotosid tehes valida ka sellised pildistamisnurgad, et mingil juhul ei oleks võimalik aru saada korteri põhiplaanist või sellest, mis kus asub. Heaks nipiks on ka üksikute mööbliesemete, mitte terve toa pildistamine. Kui juhuslikult jääb pildile mõni aken, siis katsu nii teha, et sellest välja näha poleks. Ostma tullakse ju konkreetset korterit, mitte tänavat! Ja vannitoas käib WC-poti kaas üleval ka pildistamise ajal, eksole?

Kas need soovitused töötavad? Muidugi. Need aitavad müügiperioodi hoida mõnusalt pikalt ning kui veab, ei pea sa oma armastatud pesa võtmeid üldse kellelegi üle andma. Testitud loendamatu arvu isehakanud kinnisvaravahendajate poolt.

Kas soovid värsket kinnisvarainfot meilile?

Sisesta e-posti aadress ja ole kursis kinnisvaraturu liikumistega!

Kinnisvarakoolis järgmisena:

06.-08.09.2022 Kinnisvara ABC