Lasnamäe korteriühistud osalevad aktiivselt hoovialade ja fassaadide korrastamise toetuste taotlemisel

Tallinna linna korteriühistute toetamise projektide „Fassaadid korda“ ja „Hoovid korda“ raames toimunud taotluste vastuvõtmine on käesolevaks ajaks lõppenud ning toetuste taotlejate nimekirjad on kinnitatud.

Aastast aastasse on Lasnamäe linnaosa korteriühistud aktiivselt ja sihikindlalt uurinud ülalmainitud projektide võimalusi ning tingimusi. Nõudlus toetuste järele nii õuealade kui ka fassaadide korrastamiseks on pidevalt kasvanud. Seegi aasta ei olnud erandiks ja Lasnamäe linnaosas tunnistati nõuetele vastavaks kaks projekti „Fassaadid korda“ taotlust ning 15 „Hoovid korda“ taotlust. Hetkel toimub taotluste hindamine ning toetuse saajad selguvad aprilli lõpuks.

Lasnamäe linnaosa vanema asetäitja Jaanus Riibe sõnul on tal hea meel, et korteriühistute esindajad näitavad üles initsiatiivi linna pakutavate erinevate teenuste ja toetuste saamiseks. Projektid „Hoovid korda“ ja „Fassaadid korda“ ei ole üksnes ühepoolse mõjuga, vaid see puudutab nii kogu Lasnamäe linnaosa arengut, kui ka kogu Tallinna elanike heaolu tervikuna. „Loodame väga, et kõik toetuste saajad viivad edukalt ellu planeeritud tegevusi, et järgmisel aastal jagada kogemusi ning julgustada ka teisi korteriühistute esindajaid,“ lisas Riibe.

Projektiga „Fassaadid korda” toetatakse ühistuid korterelamu renoveerimislaenu taotlemisel, et suurendada ühistute võimekust renoveerimislaenude saamisel ning parandada seeläbi elamute soojapidavust ning vähendada oluliselt ühistute kulutusi hoonete ülalpidamiseks talveperioodil.

Projekti „Hoovid korda“ määruse kohaselt on korteriühistutel linnalt toetust võimalik taotleda erinevate tegevustele, mille abil suudetakse oma hoovialasid uuendada, arendada, optimeerida, lisada uusi funktsioone, tõsta turvalisuse taset jne. Lisainfo internetis: http://hoovidkorda.tallinn.ee/

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

*

+ 68 = 72

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d bloggers like this:
Kas soovid värsket kinnisvarainfot meilile?

Sisesta e-posti aadress ja ole kursis kinnisvaraturu liikumistega!