Merko alustas Kristiines viiekorruselise kortermaja ehitust

MerkoMerko alustas Kristiine linnaosas aadressil Rästa 18 viiekorruselise modernse korterelamu ehitust, mis valmib 2015. aasta lõpuks. Tegemist on sarnase arhitektuurse lahendusega nagu kõrvalasuv, tänaseks juba müüdud korteritega Tedre 55 maja.

„Kristiine elurajoon on korteriostjate seas kõrgelt hinnatud oma roheluse, vaiksete tänavate ja privaatsuse poolest. Samas asuvad läheduses ühistransport ja liiklussõlmed, lasteaiad, koolid, sportimisvõimalused, kaubanduskeskused ja kõik muu vajalik,“ ütles AS Merko Ehitus Eesti elamuehitusdivisjoni direktor Tiit Kuusik.

„Rästa 18 kerkib Merko poolt arendatud ja ehitatud Tedre 55 kortermaja kõrvale ning tegemist on sarnase arhitektuurse lahendusega, ent peegelpildis majaga. Koos moodustavad kortermajad tervikliku elukeskkonna,“ lisas Kuusik. Nii Tedre 55 kui ka Rästa 18 hoone arhitektiks on Janno Põldme.

Rästa 18 viiekorruseline korterelamu pakub kvaliteetset, turvalist ja terviklikult kujundatud elukeskkonda. Majja tuleb kokku 47 korterit, kõigil korteritel on avarad planeeringud ja valgusküllased terrassid või rõdud. Maja esimesel korrusel hakkavad asuma äripinnad, majas on kolm klaaslifti, panipaigad ning maa-aluses mugavas köetavas parklas parkimiskohad. Rästa 18 (www.merko.ee/rasta18) maja korterite hinnad jäävad vahemikku 1700–2500 eurot ruutmeeter.

Rästa 18

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

*

41 − 34 =

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d bloggers like this:
Kas soovid värsket kinnisvarainfot meilile?

Sisesta e-posti aadress ja ole kursis kinnisvaraturu liikumistega!