Merko käivitas Fizikų korteriarendusprojekti II etapi Vilniuses

MerkoAS Merko Ehitus kontserni kuuluv UAB Merko būstas on käivitanud Vilniuses Fizikų korteriarendusprojekti teise etapi. 2019. aasta esimeseks kvartaliks kerkib sama arenduse raames varem valminud korterelamu kõrvale aadressile Fizikų 18 uus eluhoone.

Fizikų korteriarendusprojekti uude 4–5-korruselisesse majja tuleb kokku 70 korterit, üks äripind ning parkimiskohad maa-alusesse garaaži ja hoovialale.

A-energiaklassiga hoone korterites on soojustagastusega ventilatsioonisüsteem koos kliimaseadme paigaldamise võimalusega. Korterite suurused jäävad vahemikku 32–75 ruutmeetrit ja kortereid on võimalik omavahel kokku ehitada. Esimese ja viienda korruse korteritel on terrassid, teiste korruste korteritel avarad rõdud.

Ehitatav hoone asub kiiresti arenevas Bajorai linnaosas, mis on populaarne noorte perede seas tänu hästi arenenud infrastruktuurile ja naabruskonnale.

Korterite ruutmeetri hind on vahemikus 1300 kuni 1800 eurot.

Parima kvaliteedi tagamiseks haldab Merko arenduse kõiki etappe: kavandamine, projekteerimine, ehitamine, müük ja garantiiaegne teenindus.

Kas soovid värsket kinnisvarainfot meilile?

Sisesta e-posti aadress ja ole kursis kinnisvaraturu liikumistega!

Kinnisvarakoolis järgmisena:

13.06.2023 Kinnisvaraturu ülevaade 2023 II kvartal