Merko: Kortermaja arenduse käivitamine

MerkoAS Merko Ehitus on käivitanud Tallinnas Kristiine linnaosas asuva Sõpruse pst 33 kortermaja arenduse, valmimine on planeeritud 2016. aasta lõppu.

B-energiamärgisega 5-korruselise kortermaja (www.merko.ee/sopruse33) arhitekt on Velle Kadalipp, hoonet ilmestavad erinevad fassaadikattematerjalid ning klaasliftid. U-kujulise kortermaja hoovi rajatakse privaatne ja rikkaliku haljastusega siseõu.

35 parkimiskohaga garaaž ja panipaigad asuvad korterelamu keldrikorrusel, Sõpruse puiestee poolsel esimesel korrusel paiknevad äripinnad. Kõigile 51 korterile on kavandatud terrass, lodža või rõdu, ülemise korruse penthouse korterite terrassid paiknevad hoone neljakorruselise osa katusel. Korterite siseviimistluspaketid on valminud Merko ja Interstudio koostöös. Sõpruse pst 33 korterite ruutmeetri jääb vahemikku 1990–2500 eurot.

Merko (www.merko.ee) on arendanud ja ehitanud kortereid tuhandetele peredele. Parima kvaliteedi ja koduostjatele mugavuse tagamiseks haldab ettevõte arenduse kõiki etappe: kavandamine, projekteerimine, ehitamine, ja garantiiaegne teenindus.

Sõpruse 33 , Tallinn

Kas soovid värsket kinnisvarainfot meilile?

Sisesta e-posti aadress ja ole kursis kinnisvaraturu liikumistega!

Kinnisvarakoolis järgmisena:

06.-08.09.2022 Kinnisvara ABC