Metro Capital: Meerhof 2.0 kliendipäeval näeb Eesti kinnisvaraarenduse tippkvaliteedi ja luksuse taset ning enneolematut showprogrammi

Metro CapitalSel laupäeval, 16. septembril kell 11.00 – 15.00 toimub eksklusiivse kortermaja Meerhof 2.0 avatud uste päev. Meerhof 2.0 on Metro Capital OÜ poolt Lauluväljaku kõrvale, mere äärde arendatav luksukortermajade kompleks, kus on tipptasemel ehituskvaliteet, luksuslik arhitektuur ja mille hoovis asuvad privaatsed tennise- ja golfiväljakud. Meerhof 2.0 kuulub Eesti kvaliteetseimate ja innovaatilisemate uusarenduste hulka. Täiusliku lõpptulemuse saavutamiseks kaasati projekteerimismeeskonda akustikud, energiatõhususe eksperdid ja isegi feng shui asjatundjad tõi esile Metro Capitali partner Ain Kivisaar.

Kõik huvilised on oodatud uhkesse näidiskorterisse, kus iga detail on läbimõeldud ja kus saab vastuse küsimusele, mida tähendab väljend luksuskortermaja. Samuti saavad külalised nautida kahe 10-korruselise torni vahel toimuvat köielkäimisshowd ja tutvuda sisehoovis kõrgklassi spordialadega.

Kliendipäeva programm:

  • 11.00 Kliendipäeva avamine
  • 11.00 – 12.30 Eesti vs. Soome noorte rulluisuhoki demomäng
  • 12.00 Eesti kuulsaim slackline’r Jaan Roose liigub kõrgelt ühest Meerhohi tornist teise
  • 13.00 Eesti tipptennisistide demomäng uuel Meerhofi tenniseväljakul
  • 13.15 Golfivõistlus
  • 14.00 Eesti kuulsaim slackline’r Jaan Roose liigub kõrgelt ühest Meerhohi tornist teise
  • 15.00 Kliendipäeva lõpetamine

Metro Capital on kodumaine ettevõte, mis on panustanud Tallinna elamuarendusse juba üle kümne aasta. Ettevõtte eesmärk on luua elukeskkond, kus tulevastel elanikel on tõeliselt hea elada.
Viimase paari aastaga on Metro Capitali poolt Tallinnasse loodud enam kui 400 uut korterit ja antud klientidele üle enam kui 50 000m2, olles sellega üks edukaim ettevõte uute korterite arendus-ja müügiturul. Metro Capitali arenduste portfellis on lisaks Meerhofi kvartalile ka mereäärsed Tivoli ja Kiikri elamurajoon.

 

Kas soovid värsket kinnisvarainfot meilile?

Sisesta e-posti aadress ja ole kursis kinnisvaraturu liikumistega!

Kinnisvarakoolis järgmisena:

06.12.2022 Kinnisvaraturu ülevaade 2022 IV kvartal