Mustamäel peeti spordi- ja vabaajakeskuse sarikapidu

TallinnMustamäele Akadeemia tee 30 kinnistule kerkinud ning hiljemalt aasta lõpuks avamisvalmis spordi- ja vaba aja kompleksis peeti täna sarikapidu.

Sarikapärja võtsid maha linnapea Taavi Aas, abilinnapea Eha Võrk ja Mustamäe linnaosa vanem Lauri Laats. Linnapea Taavi Aas tõdes, et viimaste aastate jooksul on täitunud või täitumas mitmed mustamäelaste soovid ja unistused – lisaks kauaoodatud, sauna- ja veemõnusid pakkuvale spordikompleksile valmis äsja oma aja ära elanud polikliinikuhoone asemele kerkinud moodne tervisekeskus, sarikapeo staadiumisse on jõudnud ka Mustamäe kiriku ehitus ning peagi algab kultuurikeskuse Kaja asemele kõiki vajadusi arvestava nüüdisaegse hoone rajamine, kuhu lisaks suure saaliga kultuurikeskusele on kavandatud ka linnaosa valitsuse administrartiivruumid.

„Hiljemalt detsembriks on ujula ning sauna- ja veekeskusega ning mitme spordisaaliga kompleks kasutusvalmis,“ ütles abilinnapea Eha Võrk. „Ehitaja sai mahuka hoone poole aastaga katuse alla. Tööd on läinud väga ladusalt. Pole kahtlust, et see mitmekülgseid sportlikult ja tervislikult vaba aja veetmise võimalusi pakkuv ühiskondlik ehitis saab lubatud tähtajaks valmis.“

Mustamäe spordi- ja vabaajakeskusesse on kavandatud avalik saun ning lõõgastust pakkuv vee- ja saunakeskus, kus on kokku viis basseini ja 17 erinevat sauna. Sportlikku ajaviidet pakuvad kuue 25-meetrise rajaga ujula, jõusaal, rühmatreeningute saal, pallimängude saal, tantsu-, võimlemis- jms treeningute saal ning bowlingusaal. Eraldi esiletõstmist väärib spordisaali rajatav unikaalne tõstetav spordipõrand, mida on võimalik vastavalt saali kasutusotstarbele kas avada või sulgeda. See suurendab saali kasutusvõimalusi ning võimaldab ohutut treenimist sportvõimlejatele.

Mustamäele sauna ja ujulaga spordikompleksi rajamiseks viidi läbi konkurss ning seati linna omanduses olevale kinnistule Astlanda Arendus OÜ kasuks hoonestusõigus. Spordikompleks valmib hiljemalt 30. novembriks 2018.

180131 Mustamäel peeti spordi- ja vabaajakeskuse sarikapidu 1

180131 Mustamäel peeti spordi- ja vabaajakeskuse sarikapidu 2

Kas soovid värsket kinnisvarainfot meilile?

Sisesta e-posti aadress ja ole kursis kinnisvaraturu liikumistega!

Kinnisvarakoolis järgmisena:

06.-08.09.2022 Kinnisvara ABC