Pro Kapital: Kristina majade seitsmenda hoone ehitustöödega alustamine

Pro KapitalAS-i Pro Kapital Grupp kontserni kuuluv ettevõte OÜ Marsi Elu ja Nordecon AS sõlmisid 24.11.2016 lepingu Tondil, Kristiine City´sse, Sõjakooli tänavale nelja kortermaja ning poolmaa-aluse parkla ehitamiseks (edaspidi Kristina majad). Seoses positiivse nõudlusega Kristiine City elamispindade järele teavitas OÜ Marsi Elu 30.01.2018 AS-i Nordecon, et soovib alustada sõlmitud ehituslepingu neljanda etapi ehitustöödega. Selles ehitusetapis valmib viiekordne, 31 korteriga eluhoone, mis on Kristina majade arenduse seitsmes hoone. Hoone planeeritud valmimine on aprillis 2019 ning selle ehitusmaksumus on ca 2,8 miljonit eurot koos käibemaksuga. Seitsmenda hoone planeeritud müügitulu moodustab koos käibemaksuga ca 5,1 miljonit eurot.

Kristiine City´sse rajatakse nutika ruumiplaneeringu, stiilse disaini ja modernse väljanägemisega kodud, kus saab nautida rohelust ja privaatsust, kuid samal ajal on võimaldatud mugav transpordiühendus kesklinna ja teistesse linnaosadesse. Uute majade kõrval äratatakse ellu vanad väärikad ajaloolised hooned, mis on ehitatud 20. sajandi alguses.

Kristina majade kümne uue elamu ehitus toimub etapiliselt – Marsi tänavale 3 maja, Sõjakooli tänavale 4 maja ja Sammu tänavale 3 maja. Tänaseks on valminud kolm poolmaa-aluse parklaga viiekordset eluhoonet kokku 93 korteriga Marsi tänaval. Valmimas on neljas Kristina majade 31 korteri ja poolmaa-aluse parklaga viiekordne eluhoone, mille töödega alustati 2016. aasta novembrikuus. Neljanda hoone lõplik valmimine on kavandatud 2018. aasta veebruarisse. Ehitamisel on viies ja kuues Kristina majast – kumbki on 31 korteri ja poolmaa-aluse parklaga viiekordne eluhoone. Viienda maja töödega alustati 2017. aasta juunis ning hoone valmimine on kavandatud 2018. aasta juunisse. Kuuenda maja töödega alustati 2017. aasta detsembris ning hoone planeeritud valmimine on detsembris 2018.

Kristiine City seni valminud kolmes esimeses Kristina majade hoonetes on valminud 93-st korterist müügilepinguga katmata vaid 1 korter. Kristiine Citys asuva valmimisel oleva Marsi 6 loft tüüpi eluhoone 45-st korterist on müügilepinguga katmata 4 korterit. Ehitamisel olevates 4., 5. ja 6. Kristina majade hoonetes on 93-st korterist müüdud 46 korterit ja müügilepinguga katmata 47 korterit. Ettevalmistamisel on järgmine ehitusetapp, mille raames rajatakse Sammu tänavale veel kolm poolmaa-aluse parklaga viiekordset Kristina majade eluhoonet kokku 92 korteriga.

AS-i Pro Kapital Grupp juhatuse esimees Paolo Michelozzi: „Kristiine City kogub tallinlaste seas tuntust ja populaarsust. Kristina majad ja Marsi 6 loft-korterid, kus oleme renoveerimistöödega lõpusirgel, pakuvad põnevat vaheldust ja head elukvaliteeti. Kristiine City on Pro Kapitali poolt Kristiine linnaosas arendatav uus terviklik elukeskkond, mis on ehitatud 21. sajandi väärtuste järgi: roheline, keskkonnasõbralik ja energiasäästlik.“

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

*

3 + 2 =

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d bloggers like this:
Kas soovid värsket kinnisvarainfot meilile?

Sisesta e-posti aadress ja ole kursis kinnisvaraturu liikumistega!