Nordecon: Võõbu–Mäo teelõigu ehitustööd

NordeconAS Nordecon kontserni Kaurits OÜ sõlmis AS’iga töövõtulepingu pinnasetööde teostamiseks Tartu maantee Võõbu–Mäo teedeehituse objektil Võõbu–Anna lõigus pikkusega 10 km. Tööde käigus teostatakse maaparandustööd, rajatakse uue teelõigu muldkeha ning paigaldatakse truubid.

Tööde maksumus on ligikaudu 9,5 miljonit eurot, millele lisandub käibemaks. Ehitustööd lõppevad 2021.a. teisel poolaastal

Lisaks on teine kontserni ettevõte AS sõlminud AS’iga müügilepingu mineraalmaterjalide toodete müügiks sama, Tartu maantee Võõbu–Mäo teedeehituse tööde tarbeks kogumahus ligikaudu 3,2 miljonit eurot, millele lisandub käibemaks.

Nordeconi kontsern (www.nordecon.com) hõlmab ettevõtteid, mis on keskendunud hoonete ja rajatiste ehitamise projektijuhtimisele ja peatöövõtule. Geograafiliselt tegutsevad kontserni ettevõtted Eestis, Rootsis, Soomes ja Ukrainas. Kontserni emaettevõte Nordecon AS on registreeritud ja asub Tallinnas, Eestis. Kontserni 2019. aasta konsolideeritud müügitulu oli 234 miljonit eurot. Nordeconi kontsern annab hetkel tööd ligi 710 inimesele. Alates 18.05.2006 on emaettevõtte aktsiad noteeritud Nasdaq Tallinna Börsi põhinimekirjas.

Kas soovid värsket kinnisvarainfot meilile?

Sisesta e-posti aadress ja ole kursis kinnisvaraturu liikumistega!

Kinnisvarakoolis järgmisena:

06.-08.09.2022 Kinnisvara ABC