Ober-Haus Kinnisvara alustas uue kortermaja müüki

Pärnus, Riia maanteel asuva endise majandusühistu kaubamaja taga (Köie tänaval) algasid ehitustööd. Arhitekt Rein Metsheina poolt projekteeritud kõrge soklikorrusega kolmekorruselise kortermaja ehitust finantseerib OÜ Gandro ja ehitab AS Eston Ehitus. Projekteerimise algstaadiumist alates on protsessis osalenud ka kinnisvarafirma AS Ober-Hausi Kinnisvara ning saavutatud tulemus arvestab igakülgselt tänase Pärnu korterituru nõudmistega.

Ehitustööd lõppevad 31. augustiks 2005 aastal ning valmimas on: 40 uut, kesklinnas asuvat korterit – 21 ühetoalist, 15 kahetoalist, 3 kolmetoalist, üks neljatoaline ning lisaks veel kolm äriruumi. Valida on sauna ja/või kaminaga ning eksklusiivsete, kahetasandiliste nn. ateljee tüüpi pindade vahel.

AS Ober-Hausi Kinnisvara Pärnu kontori juhataja Raul Sarandi kommentaar:

Hea asukoht – kesklinnas aga müra eest varjus, privaatne sisehoov, nõutud elamispindade suurused, kaminad, saunad, huvitavaid lisavõimalusi pakkuvad katusealused – need on märksõnad, mis tagavad müügiedu. Vaatamata sellele, et ehitustööd algasid alles mõned päevad tagasi, on tänaseks sõlmitud juba esimesed broneeringud.

Kas soovid värsket kinnisvarainfot meilile?

Sisesta e-posti aadress ja ole kursis kinnisvaraturu liikumistega!

Kinnisvarakoolis järgmisena:

06.12.2022 Kinnisvaraturu ülevaade 2022 IV kvartal