Õismäe polikliiniku kõrvale plaanitakse uushoonestust ja puhkeala

Tallinna linnavalitsus algatab kolmapäeval Õismäe polikliinikuga külgnevate kinnistute detailplaneeringu koostamise.

Ehitajate tee 129, 131, 133, 133a, 133c ja 137 kinnistute ning lähiala detailplaneeringu koostamise eesmärk on kavandada 3,9 ha suurusele maa-alale kuni üheksakorruseline elamu- ja ärihoone ning kuni viiekorruseline juurdeehitus polikliinikule, lahendada alal autode parkimine ning näha ette elamuid teenindava puhke- ja virgestusala rajamise võimalus.

Detailplaneeringu koostamise algatamist taotles AS FKSM. Tallinna Linnaplaneerimise Ameti nõudmisel koostas K-Projekt AS detailplaneeringu eskiisi, mille on kooskõlastanud Haabersti linnaosa valitsus, Tallinna Maa-Amet, Tallinna Transpordi- ja Keskkonnaamet ning Tallinna Kommunaalamet.

Tallinna üldplaneeringu põhjal asub planeeritav ala korruselamute alal, kus võivad paikneda kõik elurajooni teenindavad asutused, kaubandusteenindusettevõtted, garaažikooperatiivid jm. Ehitajate tee on kujunenud linnaosa tähtsusega ärifrondiks, Tallinna üldplaneeringuga on Ehitajate tee äärne ala kavandatud ettevõtluse arenguvööndiks, mis ühendab Haabersti ja Kadaka piirkonnakeskusi.

Kas soovid värsket kinnisvarainfot meilile?

Sisesta e-posti aadress ja ole kursis kinnisvaraturu liikumistega!

Kinnisvarakoolis järgmisena:

21.10.2021 Kinnisvara ostmine kohtutäiturilt