Pindi Kinnisvara: Mustamäe rohelusse kerkib ligi 300 uut korterit

Pindi KinnisvaraEelmisel nädalal väljastati ehitusluba Kadaka parkmetsa äärde uute energiasäästlike kortermajade rajamiseks, kokku ehitatakse piirkonda ligi 300 uut korterit.

Kadaka Metsapargi nime kandvat projekti arendab Hepsor OÜ, mille partner Henri Laks ütles, et kohalikel loodusesõpradel pole põhjust muretseda. „Suur osa hoonestusest paikneb vana mahajäetud Ehitajate tee peal ja parkmets jääb avatuks kõikidele soovijatele ka tulevikus,“ sõnas ta. „Peale ehitustööde lõppu muutub terve parkmets esteetilisemaks, sest kaob vana tänavaasfalt, lisaks ehitame parkmetsa ka avaliku seikluspargi,“ kinnitas ta.

Müüki korraldava Pindi Kinnisvara juhatuse liige Peep Sooman lausus, et ehitusloa eelselt on esimeses, 60 korteriga majas broneeritud üle poolte korteritest. „Lähipäevil algab teise maja korterite avalik müük, kuna hoonete asukoht ja mõistlik hinnatase on tekitanud suure hulga huvilisi nii Mustamäe kui muude piirkondade elanike seas,“ lisas Sooman.

Esimene Kadaka Metsapargi hoone valmib käesoleva aasta lõpus, kogu elurajooni valmimine vältab orienteeruvalt 3 aastat.

Kadaka Selverist mõnesaja meetri kaugusel paiknev Kadaka mets on Mustamäe suurim parkmets, mis laiub 19,3 ha suurusel alal.

Hepsor OÜ on üks suuremaid Eesti kinnisvaraarendajaid, mis rajab hetkel lisaks Kadaka Metsapargile järgmisi projekte ̶ Sitsi Õunaaed Põhja-Tallinnas, Valge Sirel Lasnamäe veerel ja Lauluväljaku Residentsid Kadrioru piiril. Lisaks tegeleb Hepsor arendustegevusega ka Läti pealinnas Riias.

Kas soovid värsket kinnisvarainfot meilile?

Sisesta e-posti aadress ja ole kursis kinnisvaraturu liikumistega!

Kinnisvarakoolis järgmisena:

06.-08.09.2022 Kinnisvara ABC