Pirita tervisespordi hoone ehitusleping sai allkirjad

Täna allkirjastati Pirita Spordikeskuse tervisespordihoone ehitustööde leping OÜ Nordlin Ehitusega. Tervisespordihoone valmimine on planeeritud käesoleva aasta septembris.

Pirita Spordikeskuse direktor Aavo Aunroos sõnas, et täna on Pirita Spordikeskuse õnnepäev, mida on oodatud rohkem kui neli aastat. „Oleme tänulikud rahvahulgale, kes käivad siin sportimas ja meid toetavad. Mul on hea meel, et saame külalisi paegi veelgi paremini teenindada,“ ütles direktor. Tervisespordi hoone lisab võimalusi nii spordiklubidele kui harrastussportlastele, kes saavad uues hoones laenutada suuski, uiske ning riietuda.

Ka Pirita linnaosa vanem Tiit Terik sõnas, et allkirjastamine on oluline etapp mitte ainult Piritale, vaid kogu Tallinnale. „Usun, et peagi paranevad spordivõimalused meelitavad inimesi veelgi rohkem Pirital sportlikult aega viitma ja oma tervist hoidma,“ ütles Terik.

Tallinna Spordi- ja Noorsooameti poolt korraldatud ehituse riigihankele “Pirita Spordikeskuse tervisespordihoone ehitustööd“ esitati seitse pakkumust. Odavaima pakkumuse esitas ja riigihanke võitjaks osutus ühispakkuja: OÜ Nordlin Ehitus ja Tartu Ehitus AS.

Pakkumuse maksumuseks oli koos käibemaksuga 1 229 030,67 eurot.

Tervisespordihoone on vaid osa projektist, mis näeb ette tervisespordihoone väljaehitamise, jääväljaku rekonstrueerimise, lastele kelgumäe ja mänguväljaku rajamise ning Rummu tee alla Pirita spordikeskust Lillepi pargiga ühendava kergliiklustunneli rajamise.

2,6 miljonit eurot maksvat projekti rahastab Tallinn 1,6 miljoni euroga ning euroraha lisandub ligi 800 tuhat eurot. Pirita Spordikeskuse arendamist rahastatakse Euroopa Liidu struktuurivahenditest-elukeskkonna arendamise rakenduskava prioriteetse suunda

„Piirkondlik terviklik ja tasakaalustatud areng“ meetmetest „Linnaliste piirkondade arendamine“.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

*

− 1 = 8

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Kas soovid värsket kinnisvarainfot meilile?

Sisesta e-posti aadress ja ole kursis kinnisvaraturu liikumistega!

Kinnisvarakoolis järgmisena:

07.12.2021 Kuidas korteriühistus võlglastega hakkama saada?