Politsei hoiatab eluruumide väljaüürimise pettuse eest

Politsei4. augustil sai politsei info juhtumist, kus petturid olid omaniku teadmata võtnud ettemaksu elamispinna väljaüürimise eest Pärnus. Politsei soovitab ootamatutest allüürnikest teada anda hädaabinumbril 112.

„Kahjuks näib, et petturid on leidnud võimaluse heausksetelt inimestel raha väljapetmiseks. Kasutades kinnisvaraportaalides leiduvaid pilte on loodud kujutelm, et heas seisus elamispind on soodsa hinnaga pakkumisel majutuseks Weekend festivali ajaks. Inimestele pakutakse häid elamistingimusi soodsa hinna eest ja küsitakse ettemaksu,“ kirjeldab Pärnu politseijaoskonna menetlusteenistuse vanem Lennart Pulk.

Politseile on hetkel teada üks selline juhtum. Siiski võib eeldada, et ohvreid võib olla rohkem. Inimestel, kelle kodu on nende teadmata majutuskohana välja reklaamitud ning kelle ukse taha saabuvad ettemaksu teinud külalised, palume ühendust võtta politseiga, helistades hädaabinumbril 112.

Petturite tabamiseks on oluline, et oma ütlused annaksid ka need inimesed, keda sel moel petetud on. Seetõttu palume ka välismaistele ohvritele olukorda selgitada ning võtta vähemalt nende kontaktid, et politseil oleks võimalik kannatanutega ühendust saada.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

*

− 4 = 1

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d bloggers like this:
Kas soovid värsket kinnisvarainfot meilile?

Sisesta e-posti aadress ja ole kursis kinnisvaraturu liikumistega!