Pressiteade: Suurim kinnisvarafirma pakub Tallinnas tööd 30 uuele maaklerile

Läinud neljapäeval, 2. septembril allkirjastasid maailma suurima kinnisvara- firmade keti RE/MAX Eesti esinduse omanik Leanika Klaassen koos esinduse tegevjuhi Kairi Ummusega frantsiisilepingu, mille järgi lööb Tallinnas uksed valla Eestis juba neljas RE/MAXi ketti kuuluv kontor.

Swissôtelis RE/MAXi Baltikumi regiooni direktori Eythor Edvardssoniga sõlmitud lepingu järgi said Klaassenist ja Ummusest osanikud RE/MAXi uues Eesti esinduses. Esindus hakkab tegutsema RE/MAX Professionalsi nime all, nagu ka Leanika Klaassenile kuuluv esimene ja suurim RE/MAX-i Eesti esindus. Uus kontor avatakse oktoobris südalinnas, Stockmanni kaubamaja vastas asuva Tartu mnt. 24 hoone esimesel korrusel.

Leanika Klaasseni sõnul oli laienemise plaan juba aastal 2008, kui kaubamärk sai Eesti turule toodud. «Küsimus oli lihtsalt ajas ning selles, kui kiiresti saame esimese kontori käima,» ütleb Klaassen. «Praegu leidsime selleks kõige parema aja, kuna näeme olulist tehingute arvu kasvu, sest inimesed investeerivad oma raha enne euro tulekut kinnisvarasse või üritavad soetada kodu veel kroonides. Kuna oleme rahvusvaheline ettevõte, näeme ka olulist huvi välisinvestorite osas, kes investeerivad samuti väga soodsate hindade tõttu, soovides lõigata kasu euro ajal, kus hinnad kindlasti ka tõusevad.»

Uude kontorisse Tartu maanteel on kavas tööle võtta kolmkümmend maaklerit. «Meie RE/MAXi võrk kasvab väga kiiresti,» kinnitab Klaassen. «Ei ole kaugel aeg ka viiendast ning kuuendast kontorist. Plaanis on laieneda esialgu suurematesse linnadesse nagu Tartu ja Pärnu, ka Narva vastu on suur huvi.»

Kairi Ummuse sõnul on laienemise eesmärgiks ka soov tõsta professionaalset teenust pakkuvate maaklerite arvu pealinnas ja kogu Eestis, ühtlasi pakkuda võimalust vahendada kinnisvaramüüki kogu maailmas. Kuna RE/MAXi andmebaas on üle ilma ühine, on näiteks Eestis oma kinnisvara müüa sooviva kliendi objekt võimalikule ostjale näha ka enam kui 80-s riigis, kus RE/MAX on juba kanda kinnitanud.

«Lisapõhjuseks on veel huvitatud töötajate hulk, kes soovivad ennast just RE/MAXi süsteemis arendada ja selle maailmakuulsa kaubamärgi all töötada,» seletab Ummus. «Tallinnas töötab RE/MAX kaubamärgi all kuuskümmend viis maaklerit. See on peaaegu poole rohkem kui teistes Tallinnas asuvates kinnisvarafirmades, kes on turul olnud üle kümne aasta. Meil on plaanis värvata praegustele töötajatele lisaks uusi inimesi. Tahtjaid on palju ja meil on suur rõõm õpihimulistele tööd pakkuda.»

RE/MAXi kaubamärgi tõi esimesena Eestisse Leanika Klaassen, kes avas nime all RE/MAX Professionals kontori sügaval masu ajal, 18. aprillil 2008. Hoolimata sellest on RE/MAX Professionals tänavu Viinis toimuval RE/MAXi konverentsil üks aasta auhinna saajatest, kuna oli oma kinnisvaratehingute arvu poolest RE/MAXi Euroopa kontorite seas jõulisemaid tegijaid – 1700 kontori seas tõusis RE/MAX Professionals tehingute arvult lausa kolmandale kohale! Juulis aga oli RE/MAX Professionals käibe poolest kogu Baltimaade kontorite arvestuses number 1.

RE/MAX Professionalsi kontor on RE/MAXi Eesti kontoritest suurim, seal töötab kolmkümmend kaheksa maaklerit. Kui pea kaks ja pool aastat turul olnud RE/MAX Professionalsi kontor Vilmsi tänaval kuulub ainuisikuliselt Leanika Klaassenile, siis RE/MAX Professionalsi uues avatavas kontoris Tartu mnt 24 jaguneb Klaassenil osalus Ummusega võrdselt 50:50. RE/MAXi poliitika näeb iga uue avatava kontori puhul ette uue frantsiisilepingu sõlmimise, mis leidiski Ummuse, Klaasseni ja RE/MAXi Baltikumi regiooni direktori Eythor Edvardssoni vahel aset läinud nädala neljapäeval Swissôtelis (fotod sündmusest manuses).

RE/MAX frantsiisi tegevusprintsiip on – frantsiisiandja annab frantsiisisaajale õiguse tegutseda RE/MAX kaubamärki ja ärimudelit kasutades, saades vastutasuks kindlaksmääratud maksu osa frantsiisisaaja kasumist.

RE/MAX frantsiis annab frantsiisisaajale võimaluse alustada oma äri tugeva partneri abiga, kellel on edukas ärikontseptsioon ja know-how süsteem. Frantsiisisuhetes annab frantsiisiandja ajaproovile vastu pidanud tooteid ja eduka äriidee ning frantsiisisaaja lisab nendele oma kogutud kohaliku turu kogemuse.

RE/MAX kompanii laieneb pidevalt alates oma asutamisaastast 1973. Keegi ei müü maailmas rohkem kinnisvara kui RE/MAX. Ajakiri Entrepreneur hindas RE/MAXi kui parimat ja kõige kiiremini arenevat frantsiisi kinnisvaraalal. Ainult mõni üksik rahvusvaheline kompanii võib kiidelda sellise eduga. Oma enam kui 120 000 maakleri ja 7000 bürooga kogu maailmas, sooritab RE/MAX igal aastal üle miljoni tehingu. RE/MAX on ainuke kinnisvarakompanii, mis on kantud Howard Rothmani aastal 2001 ilmunud raamatusse “50 ettevõtet, mis on muutnud maailma” (“50 Companies That Changed the World”). RE/MAXi ajalugu on samuti mainitud Emily Ross ja Angus Holland bestselleris “100 parimat äriideed ja nende loojat” („100 Great Businesses and the Minds Behind Them”).

Leanika Klaassen
Juhatuse esimees
Chairman of the board
RE/MAX  Professionals

Kairi Ummus
Juhatuse liige
Member of the board
RE/MAX  Professionals

Kas soovid värsket kinnisvarainfot meilile?

Sisesta e-posti aadress ja ole kursis kinnisvaraturu liikumistega!

Kinnisvarakoolis järgmisena:

06.12.2022 Kinnisvaraturu ülevaade 2022 IV kvartal