Pro Kapital: Teade vahetusvõlakirjade lunastustähtaja pikendamisest

Pro KapitalAS teatab, et on pikendanud 516 029 „ Grupp vahetusvõlakiri PKG4 16.09.2014“ vahetusvõlakirja (edaspidi nimetatud kui vahetusvõlakirjad PKG4) lunastustähtaega 2 aasta võrra ja uueks lunastustähtajaks on 16.09.2018 (edaspidi nimetatud kui lunastuspäev). AS Pro Kapital Grupp lunastab 1 000 PKG4 vahetusvõlakirja väljalaskehinnas 2 800 EUR.

Kõik vahetusvõlakirjade PKG4 omanikud nõustusid AS ettepanekuga pikendada vahetusvõlakirjade lunastustähtaega, üks nõustus talle kuuluvate vahetusvõlakirjade PKG4 lunastustähtaja pikendamisega osaliselt, soovides 1 000 vahetusvõlakirja lunastamist ja investorile kuuluvate ülejäänud vahetusvõlakirjade lunastustähtaja pikendamist.

AS on 16.09.2016 esitanud Väärtpaberite Keskregistrile taotluse vahetusvõlakirjade PKG4 lunastustähtaja ja emissiooni mahu muutmiseks.

Kokku pikendati vahetusvõlakirju väljalaskehinnas 1 444 881,2 EUR ja lunastatakse vahetusvõlakirju väljalaskehinnas 2 800 EUR.

Vahetusvõlakirjad kannavad intressi 7% kalendriaastas ja annavad vahetusvõlakirja omanikule õiguse vahetada ühe vahetusvõlakirja ühe AS Grupp vastu. Iga vahetusvõlakirja väljalaskehind on 2,80 eurot vahetusvõlakirja kohta.

AS aktsiate märkimiseks ja võlakirjade vahetamiseks nende vastu peab võlakirjaomanik esitama ettevõttele taotluse vähemalt 10 (kümme) tööpäeva enne vahetuspäeva. Vahetuspäevaks on ükskõik milline tööpäev (iga päev, mis ei ole (a) laupäev, (b) pühapäev, (c) rahvuspüha, (d) riigipüha või (e) muu päev, mil Eesti väärtpaberite keskregistri (EVK) pidaja ei registreeri EVK-s väärtpabereid) kuni võlakirja kehtivuse viimase päevani ehk lunastuspäevani.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.

*

− 8 = 2

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Kas soovid värsket kinnisvarainfot meilile?

Sisesta e-posti aadress ja ole kursis kinnisvaraturu liikumistega!

Kinnisvarakoolis järgmisena:

17.05.2022 Kinnisvara arendusprojekti juhtimine