Rae Kivitehas: tunnistame probleemi, kuid tagame ohutuse ja kvaliteedi

Rae KivitehasTänases Postimehes ilmunud loole “Praagist ehitatud majad võivad osutuda varisemisohtlikuks” kommentaariks ütles Rae Kivitehase OÜ juhataja Sulev Koidu, et ta vabandab tehase nimel defektiga ehitusplokkide Magna partii pärast. Koidu kinnitas, et tehas vahetas kõik selle partii ehitusplokid välja ning Rae Kivitehas tagab nii materjalide täieliku ohutuse kui ka kõrge kvaliteedi.

“Meil on väga kahju, et ebakvaliteetne partii jõudis tellijani ja ehitusplatsile ning selle pärast vabandan kõigi osapoolte, sealhulgas ehitaja Nordeconi ja Rae valla ees,” ütles Rae Kivitehase juhataja Sulev Koidu. “Samas kinnitame, et meie toodangu kvaliteet on kontrollitud, teeme seda järjepidevalt ka ise ning tagame kvaliteedi ja toodete täieliku ohutuse. Probleemi ilmnemisel selgus, et osade kivide puhul ei vastanud standardile eelkõige visuaalne välimus. Olime kohe valmis kogu “kahtlase” partii välja vahetama.”

Sulev Koidu selgitas, et Rae Kivitehase toodang on haaranud Eestis viimasel paaril aastal väga olulise turuosa just tänu oma mõistlikule hinna ja kvaliteedi suhtele, mistõttu ettevõte on jõudsalt kasvanud. “Meil on väga kaasaegne tehnoloogia, korrektselt sertifitseeritud toodang,” sõnas Sulev Koidu. “Samas tuleb ka kõige põhjalikumalt kontrollitud toodangu puhul ette, et mõnede halbade asjaolude kokkulangemisel võib esineda probleeme. Selleks teemegi topeltkontrolli, kuni platsini välja. Ehitaja sõna on viimane.”

“Soovin lisada, et peale Rae vallas toimunud juhtumit võtsime kasutusele täiendavad meetmed kvaliteedikontrolli tõhustamiseks,” lisas Sulev Koidu. “Meie toodang on kvaliteetne, ohutu ning hetkel parima hinna ja kvaliteedi suhtega ehitusplokk Eesti turul. Loomulikult tunnetame ka seda, et meie ühe konkreetse probleemi võimendamine mitmetesse meediakanalitesse negatiivse info suunamisega meie otsese konkurendi poolt, kes veel kuu aega tagasi püüdis meid ära osta, tuleneb suures osas karmist konkurentsist ehitusplokkide turul. Kuid teeme endast kõik, et edaspidi mitte eksida. Olla igas vallas parim.”

Rae Kivitehas ) alustas tegevust 2007. aastal. Ettevõttel kolm tehast, kus toodetakse sillutus-, ääre- ja müürikive. Päevane tootmismaht on keskmiselt 8000 – 10 000 plokki. Ettevõtte 2015. aasta käive oli 3,693 miljonit eurot. Rae kivitehases töötab 31 inimest.

Kas soovid värsket kinnisvarainfot meilile?

Sisesta e-posti aadress ja ole kursis kinnisvaraturu liikumistega!

Kinnisvarakoolis järgmisena:

10.10.2023 Kinnisvaratehingute maksustamine ja kohtupraktika