Rahandusministeerium tutvustab kinnisvarajuhtimise kompetentsimudelit

tutvustab riigi kinnisvarajuhtimise kompetentsimudelit, mis annab suuniseid kinnisvarateenuste sisseostmise vajaduse või isetegemise hindamiseks.

Mudel aitab kavandada asutuste kompetentsivajadusi lähtuvalt vajalikest tegevustest ning seega ka kinnisvaraga tegelevaid töötajaid paremini värvata, hinnata, motiveerida ja arendada. Mudel sobib rakendamiseks nii avalikus kui ka erasektoris.

Riigi kinnisvarapoliitikat kujundab rahandusministeerium ning riigi kompetentsikeskus on Riigi AS. Siiski peavad ka riigiasutused ise tegema oma teadlikke valikuid.

„Riigiasutused kasutajatena vajavad kompetentsi, et olla targad kinnisvarateenuste tellijad,“ ütles riigivara osakonna nõunik . „Oma põhitegevuseks vajaliku kinnisvarakeskkonna kavandamist ja tegevuste korraldamist ei saa delegeerida kolmandatele osapooltele ka siis, kui on otsustatud jääda üürnikuks. Tutvustatav mudel annab kõigile suurtele asutustele kinnisvaraga seonduva paremaks plaanimiseks vajalikku tuge.“

Kinnisvarajuhtimise kompetentsimudeli tutvustamiseks toimub kaks teabepäeva. Teabepäeval räägitav puudutab eelkõige haldamise ja tugitegevuste juhtimise eest vastutavaid töötajaid, aga ka kvaliteedijuhte, arendusjuhte ja personalijuhte.

Lisainfo ja registreerimine teabepäevale kvr@fin.ee.

  • 22. veebruaril kell 14.00-16.00 Tallinnas, Rahandusministeeriumi koolituskeskuses, aadressil Suur- 1.

Rahandusministeeriumi tellimusel valminud „Riigi kinnisvarajuhtimise kompetentsimudel“ rahastati meetmest “Avalike teenistujate, kohalike omavalitsuste ja mittetulundusühingute töötajate ja ”, teostajateks olid OÜ Self II ja OÜ ASIS Drafting.

Uuringu lõpparuandega saab tutvuda aadressil: .

Kas soovid värsket kinnisvarainfot meilile?

Sisesta e-posti aadress ja ole kursis kinnisvaraturu liikumistega!

Kinnisvarakoolis järgmisena:

06.-08.09.2022 Kinnisvara ABC