RE/MAX alustab aastat uue kinnisvarabüroo avamisega Tartus

RemaxAasta algusest tegutseb Tartus maailma suurima kinnisvaravah endaja RE/MAX kaubamärgi all uus maakleribüroo RE/MAX Aaba Kinnisvara. Alates 2004. aastast Aaba Kinnisvara kaubamärki kasutanud ettevõte, mida juhib kutseline maakler Eneken Tikk, hakkab nüüdsest kasutama RE/MAX oskusteavet ja ülemaailmse müügivõrgustiku eeliseid.
 
„Usume, et rahvusvaheline haare ja müügivõtted aitavad meile luua tugeva konkurentsieelise Lõuna – Eesti kinnisvaravahenduse turu haaramisel,“ ütles RE/MAX Aaba Kinnisvara tegevjuht Eneken Tikk. „Lisaks näeme, et tuntud kaubamärgi kasutuselevõtmine võimaldab meil kiiremini minna edasi plaaniga kasvatada meeskond 15 maaklerini, mis teeb meist Tartu ühe tugevaima vahendusettevõtte ja võimaldab pakkuda Lõuna -Eesti klientidele praegusest veelgi kvaliteetsemat maakleriteenust.“
 
Tartu büroo avamise järel on plaan RE/MAX logo kandvate vahendusettevõtete võrku veelgi laiendada.
 
„Esimene prioriteet on kinnitada kanda veel tugevamalt seal, kus juba kohal oleme ehk pealinnas. Lähiaja eesmärk on avada Tallinnas veel 2-3 frantsiisilepingu alusel töötavat maakleribürood,“ kergitas tulevikuplaanidelt saladuseloori RE/MAX Estonia juhatuse liige Heiti Karafin. „Hetkel liigume kindlalt kursil kasvatada Eestis RE/MAX kaubamärgi all tegutsejate arv 100 maaklerini ja saada kõige konkurentsivõimelisemaks maakleribürooks Eestis.
 
RE/MAX on esindatud enam kui 100 riigis üle maailma. Hetkel opereerib RE/MAX Tallinnas ja Harjumaal ning Tartus kokku 6 maakleribürooga. RE/MAX kaubamärgi all tegutseb Eestis 60 ja Euroopas üle 18 000 kinnisvaramaakleri.
Kas soovid värsket kinnisvarainfot meilile?

Sisesta e-posti aadress ja ole kursis kinnisvaraturu liikumistega!

Kinnisvarakoolis järgmisena:

06.-08.09.2022 Kinnisvara ABC