RE/MAX laiendas kontorivõrgustikku ja pürgib Põhja-Eesti suurimaks kinnisvaravahendajaks

Remax12. oktoobril sõlmis Eno Juul frantsiisilepingu, mille tulemusena lisandub Tallinnasse viies RE/MAX kaubamärgi all töötav kinnisvarabüroo.

“Uue RE/MAX kontoriga on konkreetsed plaanid. Oleme juba alustanud värbamisega ja plaanime maaklerite arvu kasvatada kiiresti 20 peale. Kinnisvara vahendusteenust pakume Tallinnas-Harjumaal ja vajadusel kaugemalgi. Laienev RE/MAX võrgustik loob atraktiivse pinnase kasvuks, millest tahame osa saada,” ütles vastne RE/MAX frantsiisiomanik Eno Juul.

Täna opereerib RE/MAX Tallinnas ja Harjumaal viie bürooga. Lähitulevikus plaanib RE/MAX Eestis veelgi laieneda.

“Meil on agressiivse laienemise plaan. Soovime minna Tartusse, lisaks mahub pealinna kindlasti veel vähemalt kaks-kolm RE/MAXi kontorit,” rääkis frantsiisiandja RE/MAX Estonia juhatuse liige Heiti Karafin. “Nii plaanime esimeses etapis jõuda 80-90 maaklerini ja sellega vääramatult kandideerida Põhja-Eesti maaklerite arvult suurimaks kinnisvaravahendajaks.”

RE/MAX on esindatud enam kui 100 riigis üle maailma. Hetkel opereerib RE/MAX Tallinnas ja Harjumaal 5 bürooga. Lähitulevikus on plaan laieneda nii pealinnas kui Tartus. Euroopas on RE/MAX maaklerite arv kasvanud selle aasta algusest 13 000 pealt 17 000 maaklerini.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

*

2 + 7 =

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d bloggers like this:
Kas soovid värsket kinnisvarainfot meilile?

Sisesta e-posti aadress ja ole kursis kinnisvaraturu liikumistega!