Kinnisvarafirmade võrgustiku RE/MAX regioonifrantsiisi omandas Selestre OÜ

Detsembri lõpus allkirjastatud lepinguga omandas Selestre OÜ (RE/MAX Estonia) õiguse opereerida alates 01.01.2012 Eestis RE/MAX regioonifrantsiisi.

PMSCS Regional Franchise Services GmbH (RE/MAX Europe), UAB “Baltic Franchises“ (RE/MAX Baltics) ja Selestre OÜ (RE/MAX Estonia) vahel sõlmitud lepingu kohaselt on RE/MAX Estonial ainuõigus arendada Eestis kontorivõrgustikku ning toetada koolitustegevusega olemasolevate kontorite tegevust.

Selestre OÜ juhatuse liikme Aivar Vilbo sõnul on Eesti kinnisvaraturg taastumas madalaseisust ning hetkel on hea võimalus laienemiseks. „Oleme meelestatud positiivselt ning ootame tulevikus tehinguaktiivsuse kasvu. Meie eesmärk on tugevdada RE/MAX brändi Eestis läbi uute kontorifrantsiiside müügi. Lähiaastate perspektiiv on agressiivselt laieneda 5-6 kontoriga Eesti suurimates linnades,“ ütles Vilbo.

Selestre OÜ omanikeks on Heiti Karafin, Ruth Tõniste ja Aivar Vilbo, kellel on pikaaegne töökogemus nii era- kui ka ärikinnisvaras.

„Igapäevatöös on märgata, et kliendid väärtustavad üha rohkem professionaalset kinnisvarakonsultatsiooni teenust ning see esitab ka maakleritele üha kõrgemaid nõudmisi. RE/MAX kinnisvarabüroode uksed on avatud kõikidele arengut hindavatele maakleritele,“  sõnas Vilbo.

RE/MAX Estonia esindus asub Tallinnas aadressil Ahtri 6.

Eestis tegutseb hetkel frantsiisi alusel kolm RE/MAX  kontorit: RE/MAX Professionals, RE/MAX Central ja RE/MAX Alpha.

RE/MAX on rahvusvaheline frantsiisil põhinev kinnisvaravõrgustik, mis tegutseb 84 riigis ning kuhu kuulub 88 000 maaklerit üle maailma. Euroopas on RE/MAX esindatud 33-s riigis 1500 kontoriga ning seal töötab 11 000 maaklerit.

Kas soovid värsket kinnisvarainfot meilile?

Sisesta e-posti aadress ja ole kursis kinnisvaraturu liikumistega!

Kinnisvarakoolis järgmisena:

06.-08.09.2022 Kinnisvara ABC