Riigi Kinnisvara ASi arendusdirektorina alustas Timo Aarmaa

Riigi Kinnisvara ASi (RKAS) arendusdirektorina alustas täna tööd Timo Aarmaa, kas hakkab vastutama ettevõtte kinnisvaraalase arendustegevuse ja investeeringute korraldamise eest.

Aarmaa omab Tallinna Tehnikaülikooli magistrikraadi ehitusökonoomika ja –juhtimise erialal. Samuti on ta ennast täiendanud tööstus- ja ärijuhtimise erialal Tehnoloogia Instituudis Soomes.

Viimati töötas Aarmaa Swedbank ASis, kus ta oli probleemkrediitide restruktureerimisjuht. Muuhulgas on ta varem töötanud firmades AS Pro Kapital, AS E.L.L. Kinnisvara ja AS Trigon Capital.

RKAS kuulutas välja konkurssi arendusdirektori leidmiseks käesoleva aasta jaanuaris. Avaliku värbamiskonkurssi viis läbi personaliotsingufirma Manpower.

RKAS investeeris möödunud aastal avaliku sektori asutuste töötingimuste parendamisse kokku 24 miljonit eurot ning juhtis täiendavalt ligi 8 miljoni euro eest CO₂ projekti investeeringuid. Ettevõtte 2011. aasta müügitulu oli 37,2 miljoni eurot. Ärikasum oli 10,8 miljonit eurot ja puhaskasum 6,7 miljonit eurot.

RKAS on 2001. aastal riigi kinnisvara senisest tõhusamaks haldamiseks loodud Eesti Vabariigile kuuluv 112,3 miljoni euro suuruse aktsiakapitaliga kinnisvaraarenduse ja -haldusega tegelev ettevõte, mille aktsiad kuuluvad 100%-liselt Eesti Vabariigile. Aktsiaid valitseb Rahandusministeerium.

Kas soovid värsket kinnisvarainfot meilile?

Sisesta e-posti aadress ja ole kursis kinnisvaraturu liikumistega!

Kinnisvarakoolis järgmisena:

12.12.2023 Eluruumi üürilepingu sõlmimine ja lõpetamine