Rimi avas Tallinna vanalinna südames oma kümnenda mini-Rimi kaupluse

RimiTäna, 29. aprillil avas vanalinnas uksed väikseim Rimi, kus müügipinda on ligi 200 m² ning sortimendis keskmiselt 2500 toodet. asub aadressil Pikk tänav 11.

„Vanalinna südames on alati olnud puudu kauplustest, kust saaks osta elementaarset toidukraami ning vajalikke esmatarbekaupu,“ sõnas Rimi turundus- ja kommunikatsioonijuht Andrija Lilleoja. „Pika tänava Rimi on küll väikse müügipinnaga, aga see-eest väga kompaktne ja hubane. Oleme püüdnud sortimenti jätta kõik meie hitt-tooted, mida kliendid meeleldi ostavad. Kohapeal valmistatakse populaarset Rimi pitsat ja teisi pagaritooteid. Loomulikult ei puudu värske puu- ja köögivilja valik.“

„Loodan, et meie mini-Rimi saab paljude vanalinna elanike kodupoeks ning võetakse hästi vastu ka turistide poolt, kuna vanalinna keskmes on vähe selliseid kauplusi, kust saaks kuumal suvepäeval osta pudeli vett või haarata nälja kustutamiseks kiiresti sooja pitsalõigu,“ lisas Andrija Lilleoja.

Rimi Food AS kauplused kuuluvad kapitalil põhineva AB kaupluste hulka, mille ainuomanikuks on ICA Groupile kuuluv ICA Baltic AB. Rimi tugevuseks on tervislik kaubavalik, kvaliteetsed puuviljad ning mitmekesine omatoodete (privat lable) sortiment. Kokku on Rimi Baltic AB-l kolmes Balti riigis 235 kauplust, sealhulgas 40 hüpermarketit (neist 13 Eestis), 64 supermarketit (neist 22 Eestis), 133 odavmüügikauplust (neist 49 Säästumarketit Eestis). Rimi pakub Eestis tööd ligi 2700 inimesele.

Kas soovid värsket kinnisvarainfot meilile?

Sisesta e-posti aadress ja ole kursis kinnisvaraturu liikumistega!

Kinnisvarakoolis järgmisena:

06.-08.09.2022 Kinnisvara ABC