Rinktinės Urban korteriarendusprojekti ehituse käivitamine Vilniuse kesklinnas

MerkoAS Merko Ehitus kontserni kuuluv UAB Merko statyba on käivitanud Rinktinės Urban korteriarendusprojekti Vilniuse kesklinnas Rinktinėse ja Ceikiniu tänava nurgal. Arendus hõlmab kolme kortermaja, hotelli ning kogu arendusala ühendavat kahekorruselist maa-alust parklat. Ettevõte on alustanud ehitustöödega, Ibis hotell valmib 2018. aasta suvel ning kortermajad 2018. aasta teises pooles.

Rinktinės Urban korteriarendusprojekti kolmes 5–8-korruselises kortermajas on kokku 120 korterit suuruses 30–125 ruutmeetrit ning esimestel korrustel enam kui 1000 m² äripinda. Korteritel on avarad rõdud, esimese korruse korteritel on terrassid ning ülemiste korruste korteritel katuseterrassid. A-energiaklassiga hoone korterid on varustatud soojustagastusega sundventilatsioonisüsteemiga, mis tagab korterites värske õhu ja ühtlase õhujaotuse. Panipaigad ja 181 parkimiskohta paiknevad kahekorruselises maa-aluses parklas. Korterite ruutmeetri hind jääb vahemikku 1900–2700 eurot.

Rinktinės Urban asub Vilniuse kesklinna kiirelt arenevas piirkonnas endise linnastaadioni lähedal ja jalutuskäigu kaugusel linna ajaloolisest keskusest ehk katedraali väljakust ja Gediminase lossist. Arendusprojekti vahetus läheduses asuvad koolid, kauplused ning uuendatud jõe kaldapealne.

Kas soovid värsket kinnisvarainfot meilile?

Sisesta e-posti aadress ja ole kursis kinnisvaraturu liikumistega!

Kinnisvarakoolis järgmisena:

06.-08.09.2022 Kinnisvara ABC