Prisma Kinnisvara: Saku keskuses valmib üle aastakümnete uus kortermaja

Inimesed, kelle unistus on elada päris uues majas Saku keskuses, saavad nüüd selle teoks teha, sest 2020. aasta suveks valmib selline maja Saku mõisa lähedal Juubelitammede teel.

Paljud ongi juba võimalusest kinni haaranud ja ehkki majal on valmis vaid kaks korrust ning müük on kestnud paar nädalat, on esimesed korterid juba broneeritud.

Prisma Kinnisvarade esindaja Roland Kore sõnul hindavad korteri broneerinud inimesed Saku keskuses elamise juures asjaolu, et kõik teenused on käe-jala juures ning lasteaed asub lausa üle tänava. Juubelitammede tee majja kolides ei pea iga päev isegi autot parklast välja ajama, kuna kõik vajalik asub vaid lühikese jalutuskäigu kaugusel.

Autodele on Juubelitammede tee majas eraldatud terve esimene korrus, 2.-4. korrusel asub 24 ühe- kuni neljatoalist korterit suurusega 36–73,7 m2. Majas on kaks trepikoda, mõlemas on lift.

Juubelitammede Kodu korterid on tänapäevase ja mugava planeeringuga, tubadel on suured aknad, mis lasevad sisse palju valgust ja pakuvad avarat vaadet. Kõik korterid on rõduga, suurematel on neid lausa kaks. Hoone arhitektuur on lihtne ja praktiline ning see sobib hästi ümbruskonnaga kokku. Juubelitammede kortermaja ehitaja on Nordlin Ehitus OÜ.

Kas soovid värsket kinnisvarainfot meilile?

Sisesta e-posti aadress ja ole kursis kinnisvaraturu liikumistega!

Kinnisvarakoolis järgmisena:

06.-08.09.2022 Kinnisvara ABC