Sweco kolib 80 töötajat Ülemiste City uude suurbüroosse

Ülemiste CityRahvusvaheline suurfirma Sweco allkirjastas mahuka üürilepingu Ülemiste Citysse kerkivas Eesti suurimas kontorihoones Öpiku maja.

Eestis rohkem kui 80 inimesele tööd andev rahvusvaheline kontsern Sweco omab Eestis kahte ettevõtet – Sweco AS ja OÜ. Uues Öpiku majas renditava pinna suurus on 1 100 ruutmeetrit, kuhu mõlemad ettevõtted ühiselt kolivad, et võimaldada klientidele lihtsamat koostööd.

“Otsustasimegi kasuks, kuna kontseptsioon ja pakutavad tingimused sobivad hästi just kiiresti arenevatele ettevõtetele, samuti vähendame administratiivkulu,” selgitas Sweco tegevjuht Riho Koost, kelle sõnul on esimeste hulgas lepingut sõlmides ka valikuvõimalus alati parem. “Täna on ettevõtluses edukamad need, kes suudavad otsuseid teha operatiivselt, kuid samas planeerida oma tegevust ja arengut ette ka pikemaks perioodiks. Kliendikeskseks lähenemiseks on oluline hea asukoht,” lisas Koost.

Mainor Ülemiste poolt Tallinnas aadressil Valukoja 8 arendatava, kokku ligi 44 000-ruutmeetrise paaristorni ehitus algas käesoleva aasta alguses ning selle esimene torn plaanitakse lõpetada pooleteise aastaga suveks 2016. Uus esinduslik büroohoone hakkab kandma rahvusvaheliselt tuntud akadeemiku ja Eesti astronoomiakoolkonna ühe rajaja Ernst Julius Öpiku järgi nime Öpiku maja. Hoone ehitab Merko Ehitus AS ja omanikujärelevalvet teostab OÜ. Hoone hakkab vastama B-energiaklassi ja LEED Gold sertifikaadi nõuetele.

Rootsi päritolu Sweco kontsern tegutseb 13 riigis ning annab kokku tööd üle 9 000 inimesele. pakub laias valikus teenuseid veekäitluse ja keskkonna, arhitektuuri, ehituskonstruktsioonide, infrastruktuuri, tööstuse ja ehitusjärelevalve valdkonnas, koostab eksperthinnanguid ja viib läbi ehitushankeid.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.

*

+ 48 = 56

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Kas soovid värsket kinnisvarainfot meilile?

Sisesta e-posti aadress ja ole kursis kinnisvaraturu liikumistega!

Kinnisvarakoolis järgmisena:

25.05.2022 Pärimine – mida peab teadma pärimismenetlusest