Tallink City Hotelis algab 8,6 miljoni eurone renoveerimine

KapitelTallinna südalinnas asuvas Tallink City Hotelis algava renoveerimise käigus uuendatakse kõik hotellitoad, fuajeerestorankonverentsikeskus ning üldalad. Võrdsetes osades AS-le Infortar ja AS-le Kapitel kuuluv hotellihoone omanikfirma Vara HTG OÜ investeerib uuendusprojekti 8,6 miljonit eurot ning ehitustööd teostab AS Merko Ehitus Eesti. Hotelli operaator Tallink Hotels saab külastajatele uuenenud hotelli avada 2021. aasta juunis.

 Tallinna südalinnas Laikmaa tänaval asuv Tallink City Hotel avati 2004. aasta kevadel, mil endine teenindusmaja ehitati ümber toona Eesti suuruselt teiseks hotelliks. Algava uuendusprojekti sisearhitekt on Meelis Press ning selle käigus uuendatakse 10-korruselises hoones kõik 332 hotellituba, fuajeerestorankonverentsikeskus ning üldalad.

„Meie kinnisvaraportfelli juhtimise väga oluline osa on projektide järjepidev toote- ja teenuse arendus eesmärgiga tagada nende konkurentsivõime turul. Tallink City Hoteli uuendamine on olnud meil kavas juba pikemalt ning äriliselt on mõistlik kasutada tänast turismisektori madalseisu renoveerimistööde teostamiseks,“ ütles AS Kapiteli ja Vara HTG OÜ juhatuse liige Rait Pallo.

„On hea meel, et hoone omanikud kasutavad mõistlikult ära pandeemia tagajärjel tekkinud turismi madalseisu ning viivad hoones läbi täieliku värskenduskuuri. Nii saame juba järgmise suve hakul külalisi vastu võtta uuenenud ja senisest veelgi mugavamas hotellis. Suurt rõõmu valmistab meile ka see, et suutsime pea kogu hotelli mööbli ja sisustuse uuesti ringlusse saata ja praegusel keerulisel ajal mitmeid Eesti sotsiaal- ja hoolekandeasutusi aidata,“ ütles Tallink Hotelsi juhatuse liige Ave Svarts.

„Olles aastate eest endise teenindusmaja moodsaks hotelliks ümber ehitanud, on meil väga hea meel taas seda väärikat hoonet uuendada. Tunneme hotellihoonet hästi ja oskame sellest tulenevalt anda põhjalikku nõu, mis tagab tellija soovide ja vajaduste realiseerimiseks kõige tõhusama lahenduse,“ ütles Merko Ehitus Eesti juhatuse liige Jaan Mäe.

Kas soovid värsket kinnisvarainfot meilile?

Sisesta e-posti aadress ja ole kursis kinnisvaraturu liikumistega!

Kinnisvarakoolis järgmisena:

03.-05.04.2023 Kinnisvara ABC