Tondi Elukvartali teise hoone ehitustöödega alustamine

Pro KapitalNordecon AS ja AS-i Pro Kapital Grupp kontserni kuuluv ettevõte OÜ Marsi Elu sõlmisid 25.02.2014 ehituslepingu Tallinna Kristiine linnaossa rajatava Tondi Elukvartali ehitustööde teostamiseks. Ehitusleping on jagatud kolme etappi.

Esimeses ehitusetapis valmib 31 korteriga ja poolmaa-aluse parklaga viiekordne eluhoone ning kvartali keskväljak. Lisaks rajatakse vajalikud teed ja väliskommunikatsioonid. Esimese ehitusetapi töödega alustas AS Nordecon veebruaris 2014 ja tööde planeeritud valmimine on jaanuar 2015.

Seisuga 22.12.2014 on esimese hoone 31 korterist 17 korteri osas sõlmitud võlaõiguslik müügileping (55% kõigist korteritest).

OÜ Marsi Elu teavitas 19.12.2014 AS-i Nordecon, et soovib ehituslepingu teise etapi ehitustöödega alustamist. Teises ehitusetapis valmib 31 korteriga eluhoone. AS Nordecon on alustanud teise ehitusetapi töödega ja tööde planeeritud valmimine on november 2015. Teise ehitusetapi ehitustööde lepinguline maksumus on ligikaudu kaks miljonit eurot, millele lisandub käibemaks.

Seisuga 22.12.2014 on teise hoone 31 korterist 7 korteri osas sõlmitud võlaõiguslik müügileping. Enne ehitusega alustamist leidis 22% kõigist teise hoone korteritest ostja.

Lisaks on Nordecon AS-i ja OÜ Marsi Elu vahel kokku lepitud ka optsioon kolmanda ehitusetapi teostamiseks, mille rakendamisel rajatakse täiendavalt 31 korterit.

„Oleme rahul korterelamu müügitulemustega, mille ehitusega alustasime veebruaris sellel aastal. Huvi Tondi Elukvartali vastu andis meile kindlust alustada ka järgmise hoone ehitustöödega. Tondi Elukvartalist saab valmimisel esimene Tallinna kesklinna lähedusse kerkiv terviklik linnaosa, mis ehitatud 21. sajandil ning seda tänapäevaste väärtuste kohaselt“ lausus ASi Pro Kapital Grupp juhatuse esimees Paolo Michelozzi.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

*

− 3 = 1

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Kas soovid värsket kinnisvarainfot meilile?

Sisesta e-posti aadress ja ole kursis kinnisvaraturu liikumistega!

Kinnisvarakoolis järgmisena:

25.01.2022 Üürikoolitus