Toyota avas Narva äripargis piirkonna moodsaima autokeskuse

MerkoELKE Grupp avas reedel Narva äripargis pidulikult 2,5 miljonit eurot maksnud ja 13 inimesele tööd andva Eesti moodsaima Toyota keskuse. Täisteenust pakkuva autokeskuse ehitas Merko.

Autokeskuse tegevjuhi Valdik Uski sõnul on Narva ja kogu Kirde-Eesti arenev ning suure potentsiaaliga piirkond, kus on nõudlus kõrgel tasemel teenuste järele ja samas piisavalt kvalifitseeritud tööjõudu nende teenuste pakkumiseks.

“Viimaste aastate Eesti müüduim automark Toyota on hinnas ka Ida-Virumaal, mis on tekitanud suure nõudluse esinduse tasemel teeninduse järele,” ütles Uski. “Klientide huvi Toyota Narva keskuse vastu on suur juba praegu ning usun, et saame oma tegevusega anda panuse terve piirkonna arengusse. Meie kasutatav tehnoloogia on tipptasemel ja usun, et samal tasemel on ka meie klientidele pakutav teenindus.”

Lähiaastail on plaan keskuse töötajaskonda kasvatada 25-ni, et pakkuda piirkonna arvukale klientuurile senisest paremat teenust ning haritud noortele võimalust oma oskusi kodukohas rakendada ning arendada.

Värbamist suvel alustanud Toyota Narva autokeskuses asuvad mõne erandiga tööle kohalikud spetsialistid, kes läbisid eelnevalt mitmekuulise täiendkoolitusprogrammi ning praktika.

“Konkurents igale ametikohale oli kõva mitte ainult inimeste arvu, vaid ka nende sisu ja kogemuse poolest. Usun, et oleme komplekteerinud
väga hea meeskonna,” lisas Uski.

Autokeskuse ehitanud AS Merko Ehitus Eesti juhatuse esimehe Keit Paali sõnul sujus koostöö ladusalt ja tulemuslikult. “Tegemist on juba mitmenda meie ehitatud Toyota keskusega ning meil on hea meel, et saime tuua armastatud autobrändi ka Ida-Virumaa inimestele lähemale. Pikaajalise Toyota kliendina saame Merkos kinnitada, et kahe brändi väärtused ühtivad – mõlemad seame esiplaanile kvaliteedi ja kestvuse,” lisas Paal.

Uus, interaktiivsete lahendustega Toyota keskus Narvas rajati Narva äriparki Olginas, kus teeninduspinda on kokku 1600 ruutmeetrit. Tegemist on täisteenust pakkuva müügiesindusega, kus on väljas kogu Toyota mudelivalik.

Lisaks autode müügile ja hooldusele pakutakse Toyota enda kindlustust ja liisingut, kahjukäsitlusteenust, rehvimüüki, erinevaid e-teenuseid, autopesu jm. Elke Grupp soovis tulla Narva esindusega lähemale olemasolevatele ja potentsiaalsetele klientidele.

Valdik Uski sõnul on rajatava keskuse oluliseks eesmärgiks olla läbipaistev ja avatud – seda nii ärimudeli, teenindusprotsessi kui ka hoone arhitektuurilahenduse poolest. Uus Toyota keskus loob kliendile kohapeal kõik võimalused, et olla kursis ja jälgida mugavalt oma auto teenindusprotsessi.

ELKE Grupp on 12 ettevõttest koosnev kontsern, põhitegevusalaga Sõiduautode müük ja müügijärgne teenindus. Eestis, Lätis ja Leedus tegutsevad 9 autokeskust esindavad Toyota ja Lexuse autobrände. Üle 300 töötajaga kontsern müüb aastas keskmiselt 6500 sõiduautot ja teenindab müügijärgses teeninduses üle 100 000 kliendikülastuse. Kontserni ajalugu ulatub 1990 aastasse, millal alustas tegevust vanim tütarettevõte – Toyota esindus Tallinnas ELKE AUTO AS.

Kas soovid värsket kinnisvarainfot meilile?

Sisesta e-posti aadress ja ole kursis kinnisvaraturu liikumistega!

Kinnisvarakoolis järgmisena:

01.12.2022 Kinnisvaraõiguse ABC