Tradehouse avas aadressil Peterburi tee 47, enam kui 7700 m2 suuruse esinduse

Capital Mill suurim professionaalne ilukaubamaja avas 29. juunil Peterburi teel enam kui 7700 m2 suuruse peahoone, laiendades sellega oma äritegevust ning viies koolitusmaastiku uuele tasandile.

Multifunktsionaalne komplekshoone hõlmab hulgiladu koos logistikakeskuse, jae- ja hulgikliendi müügialaga, koolituskeskust koos ilutööstusele vajalike õppeklassidega, fotostuudiot, kaasaegset bürood jm. Teist antud mastaabi ja kontseptsiooniga hoonet Eestis ei ole, pakkudes lisavõimalusi nii kodumaistele kui ka lähiriikide ilutegijatele.

„Koplis asuv ladu ja kontor jäid meile paraku väikseks, nii laienenud brändide valiku, toodete mahutamise kui ka personali kasvu osas. Uus hoone annab meile võimaluse areneda lisaks kvantiteedile ka kvaliteedi osas,“ kommenteeris ’i omanik Avo Kivimaa. Kokku on uues müügisaalis jooksvat riiulipinda üle 3500 meetri ja müügil olevate tooteartiklite arv küündib 100 tuhandeni.

„Suurimaks väljakutseks ei olnud mitte enam kui 1300 kaubaaluse kolimine, vaid see, kuidas täiel määral hoomata meie uue peahoone kõiki võimalusi,“ lisas tegevjuht Laura Kuldkepp. „Tradehouse’i ootab ees väga põnev arengufaas ning samm, mis viib meid uude ajastusse,“ lisas Kuldkepp.

’i uusarenduse kogupind on ca 14 000 m2 ning teise suurrentnikuna hakkab lisaks ’le aadressil Peterburi tee 47 tegutsema Ideal Motocenter (Avise brändi esindaja). Lisaks avab hoones juuli alguses uksed Bouche Cafe & Bistro.

2002. aastal asutatud OÜ on Põhjamaade üks suurimaid professionaalsete ilutoodete maaletoojaid ja edasimüüjaid. Ettevõtte mullune käive oli 10 miljonit eurot ning tööd antakse ligi 100-le inimesele.

Kas soovid värsket kinnisvarainfot meilile?

Sisesta e-posti aadress ja ole kursis kinnisvaraturu liikumistega!

Kinnisvarakoolis järgmisena:

06.-08.09.2022 Kinnisvara ABC