Capital Mill toob kaks nimekat ettevõtet Peterburi tee äärde

Capital MillCapital Mill arendab Peterburi tee äärde rätsepatööna valmivat büroo-, lao- ja teenindushoonet, mille ankurrentnikeks saavad Ideal Motocenter ja Tradehouse, kes toovad kogu oma tegevuse uude asukohta.

Aadressile Peterburi tee 47 kerkivas hoones peeti täna sarikapidu, kus Capital Milli partner Tanel Samuel märkis, et on lausa imekspandav, kuidas niivõrd magus krunt sedavõrd kaua tühjana seisis.

„Peterburi tee 47 hoones on ühendatud büroo-, teenindus- ja laopinnad, mille projekteerimisel tegime tihedat koostööd oma kahe tulevase ankurrentnikuga, et tagada neile parimad tingimused oma klientide teenindamiseks ning ettevõtte igapäevatöö korraldamiseks,“ ütles Samuel. „Hoone asub kesklinnale mugavalt lähedal ja võimaldab kiire ligipääsu põhimaanteedele, kuid on rendihindu silmas pidades soodne.“

Samuel lisas, et tunnustab ettevõtteid, kes tulid Capital Milli pakutud kontseptsiooniga kaasa, viies uude asukohta kogu oma tegevuse.

Peterburi tee 47 hoones on ühendatud avarad müügisaalid, laod, sõidukite teenindusruumid, kohvik jm. Projekteerimisprotsessis osalesid põhiüürnike esindajad, kellega koos töötati välja optimaalsed lahendused.

Capital Milli uusarenduste juht Marko Uueda lausus, et erilahendused seisnevad näiteks ruumide planeeringus ja kõrguses, tehnosüsteemides, sisekujunduses ja funktsionaalsuses.

„Lisaks ankurrentnikele on hoones veel kaks korrust büroopindade päralt, kus pakume kaasaegsust ja mugavust, mis on omane kesklinna kontoritele. Näiteks kõrged laed ja kõrged aknad, tasuta nõupidamisteruumid ja hea sisekliima võimeka ventilatsioonisüsteemiga,“ lisas Uueda.

Peterburi tee 47 hoonesse koliva autorendi, täisteenusliisingu- ja hooldusteenuseid pakkuva Ideal OÜ (opereerib Ideal Auto, Avis, Budget ja Payless brände Eestis, Lätis ja Leedus) tarbeks rajatakse nt autode remonditöökoda, rehviladu, värvikamber, pesula, vastuvõtu- ja kontoriruumid. Tradehouse Ilukaubamajale aga innovaatiline logistikakeskus, müügisaalid, ilutööstusele vajalike lisadega koolitus- ja konverentsikeskus, fotostuudio, 200-ruutmeetrine katuseterrass ürituste korraldamiseks, büroo, sh ka näiteks personali treeningsaal, kohvik jm.

Tradehouse’i juht sõnul on kogu kompleks loodud tulevikku vaadates. „Antud ehitis saab olema meie erinevate hiljutiste jaekaubanduspindade kolimise kulminatsiooniks, kus modernse ja innovaatilise väljundi saavad ka hulgikaubandus, koolituskeskus ja kontori pool,“ ütles Kivimaa. „Täiendavalt ehitame jaekliendile suunatud müügiala, kus on võimalik ka tavatarbijatel ilutooteid osta. Konverentsi- ja koolituskeskuse eesmärk on pakkuda mugavat teenust nii kohalikule turule kui ka lähiriikidele, kus ilutööstuse tegijad ja ka kõik teised soovijad saavad multifunktsionaalseid üritusi korraldada. Näiteks 150 inimest mahutava konverentsisaali kõrval asub eraldi ruum juuksuri peapesukohtadega ning fotostuudioga.“

Kokku on hoones üüritavat pinda ligikaudu 14 000 m2, millest ca 90% läheb Tradehouse’ile ja Ideal Motocenterile. Keskus valmib tänavu juulis.

Capital Mill OÜ asutati 2008. aasta alguses eesmärgiga korraldada investeeringuid Balti riikides asuvatesse ärihoonetesse ning suurendada nende väärtust kvaliteetse kinnisvarajuhtimise abil. Ettevõtte asutajateks ning partneriteks on pikaajalise kinnisvara- ja panganduskogemusega meeskond. Capital Milli juhtimise all on arvukalt kõrgelt hinnatuid ärihooneid Eestis, Lätis ja Leedus.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.

*

41 + = 43

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Kas soovid värsket kinnisvarainfot meilile?

Sisesta e-posti aadress ja ole kursis kinnisvaraturu liikumistega!

Kinnisvarakoolis järgmisena:

25.05.2022 Pärimine – mida peab teadma pärimismenetlusest