Ühiskondlik kokkulepe-maamaks ja monopolid!?

Ühiskondlik kokkulepe- ja monopolid!?

Koduomanike huvide eest seistes ei loe mitte niivõrd väljakäidud ideed, kui reaalsed resultaadid-muutused, mis meie ühistegevus kaasa toob. Seepärast olemegi püüdnud oma seisukohti võimalikult laial rindel tutvustada ning kaasata toetajaid.

Monopolide seadusemuudatuste paketti on asunud toetama konkurentsiamet, korteriühistute liit, kinnisvarahaldajad- ja hooldajad ning üle 25 000 inimese interneti vahendusel.
Kodude maamaksust vabastamine on samuti leidnud tugevat toetust kümnete organisatsioonide seas.

Tagamaks veelgi tugevamat toetust, mis ka lõpuks sihile viiks oleme otsustanud liituda kodanikuühiskonna katusorganisatsioonidega, eelmisel kuul liitusime EMSL( mittetulnudusühingute ja sihtasutuste liiduga) ning sel kuul Ühiskondliku Leppe Sihtasutusega.

Kui Ühiskondliku Leppe Sihtasutuseks rääkis ühiskondlikust kokkuleppest, siis leiab, et selle aluseks peavad olema käega katsutavad tulemused ka tavakodaniku jaoks, mitte vaid abstraktne retoorika.

Kodude maamaksust vabastamine ning monopolide ohjamine seadusandlikul tasandil on leidnud selge üldrahvaliku toetuse. Just nede kahe mõtte realiseerimine võiks olla ühiskondlikku kokkuleppe alus.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.

*

89 − = 88

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Kas soovid värsket kinnisvarainfot meilile?

Sisesta e-posti aadress ja ole kursis kinnisvaraturu liikumistega!

Kinnisvarakoolis järgmisena:

30.05.2022 Kinnisvaraturu ülevaade 2022 II kvartal