Omanike Keskliit: „Koduomaniku Sõber 2018“ on telesaade Kuuuurija ja Katrin Lust ning vaenlased on nn korteriühistute ülevõtjad

Eesti Omanike Keskliit / EOKLJuba kümnendat korda korraldas Omanike Keskliit internetihääletuse petitsioon.ee lehel ja e-posti kaudu, et selgitada silmapaistvamad teod ja tublid inimesed või ametkonnad, kes pakkusid eelmisel aastal koduomanikele rõõmu ja aitasid avalikkusega jagada ka muresid.

„Koduomaniku Sõber 2018“ on telesaade Kuuuurija ja Katrin Lust, kes on julge omanike kaitsja ja valusate seadusaukude avalikustaja.

Teame, et korteriühistute valitsemisel on palju probleeme ning seadustega trikitades on võimalik korteriühistus otsustamine üle võtta (Tallinnas, Liivalaia tn 5 juhtum). Puuküürnike teemaga peavad omanikud rinda pistma juba aastaid. Tänuväärne on KUUUURIJA julgus need probleemid avalikkuse ette tuua keeles, mis on enamusele arusaadav. Telesaade on ekstreemses ja lihtsas keeles esitlenud valukohti, mis paljudele korda lähevad. Omanike mured on esitatud nii, et keegi ei saa öelda – võõras mure.

Teiseks jäi 14 % häältega -amet, kes 2018.a uuendas geoportaalis mitmeid omanikele vajalikke kaardiandmed ning käivitas tehnorajatise talumistasude kalkulaatori.

Varasemalt on tiitliga pärjatud Riigikohus, koduomanik Reet Raukas, õiguskantsler Ülle Madise, telesaade „Kodutunne“, Maksumaksjate liidu juht Lasse Lehis, Konkurentsiameti juht Märt Ots, Rae, ja vallad, õiguskantsler Indrek Teder ning Eesti Õigusjärgsete Omanike Liidu esindajad.

„Koduomaniku kiusaja 2018“ tiitli said nn korteriühistute ülevõtjad, kes seaduse auke kasutades on trikitades üle võtnud otsustusõiguse korteriühistutes.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.

*

24 − = 18

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Kas soovid värsket kinnisvarainfot meilile?

Sisesta e-posti aadress ja ole kursis kinnisvaraturu liikumistega!

Kinnisvarakoolis järgmisena:

19.05.2022 Kasutusluba ja selle taotlemine