Uued hubased Linnupesa ridamajad Kristiines

Eco AdviceAlustati uute energiatõhusate ridamajade ehitust Kristiine aedlinnas. Uued energiatõhusad Linnupesa ridamajad valmivad 2015. aasta suvel aadressil Käo tn. 22, Kristiine linnaosa, Tallinn.

Septembris väljastatud ehitusloa alusel alustati kahe identse ridamaja ehitust Kristiine aedlinna hubasesse eramajade piirkonda. Kokku ehitatakse 2 Linnupesa ridamaja, mõlemas majas 4 eluaset kahes suuruses 115 ja 129 m2. Tänaseks on kaheksast ridaelamuboksist kolm juba omaniku leidnud.

Ridaelamuboksid on 4- või 5-toalised ning lisaks kuulub iga boksi koosseisu saun, sise- ja välis panipaigad, terrass, rõdu ning privaatne hoov. Igale boksile on ette nähtud 2 parkimiskohta ning olemas on ka elektriautode laadimise võimalus. Avaral majadevahelisel territooriumil on laste mänguväljak.

Arendusprojekti juhib ja müüki korraldab Eco Advice OÜ. Ettevõtte juhi Anton Nikitini sõnul pöörati Linnupesa ridamajade projekti väljatöötamisel lisaks kõrgele ehituskvaliteedile ja energiasäästlikkusele suurt tähelepanu asukoha eeliste väljatoomisele. Projekti tunnuslause „Elada linnas… elada maakoha vaikuses… siit leiad mõlemat“ iseloomustab just asukoha mitmekülgsust – ühelt poolt kesklinna lähedust ja kogu infrastruktuuri olemasolu ning teiselt poolt aedlinna idüllilist keskkonda.

Projekti nimi „Linnupesad“ oli Nikitini sõnul loomulik valik, kuna see kannab endas nii piirkonna tänavanimede loogikat, maja asukohas valitsevat väikelindude rohkust kui ka majade ning neis loodavate kodude õdusat atmosfääri. Igal kodu kannab oma individuaalset linnunime. Piirkonnas pesitsevad linde, kelle järgi boksid oma nimed said, aitas kaardistada loodussõprade lemmik Aleksei Turovski.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

*

46 + = 54

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d bloggers like this:
Kas soovid värsket kinnisvarainfot meilile?

Sisesta e-posti aadress ja ole kursis kinnisvaraturu liikumistega!