Uuendused lehel: monitooritavate projektide nimekiri

Täna sai üle pika aja uuendatud monitooritavate projektide nimekirja.

Nimekiri oli küll pikka aega uuendamata, kuid uusi projekte lisandus sinna sellegi poolest. Nii on tänase seisusga vaatluse all 373 elamispindade arendusprojekti ühtekokku 11 378 korteriga.

Segaduste vältimiseks peab siinkohal ära mainima, et vaatluse all olevate projektide ja korterite number ei tähenda momendil müügisolevat elamispindade mahtu. Osad projektidest on müüdud ning andmebaasi on talletatud info, kuidas ja millal korterid on müüdud.

Endiselt on enam kui tervitatav tagasiside nimekirjast puuduolevate projektide kohta. Samuti selle kohta, kui nimekirjas esineb vigu.

Lõpetuseks olgu märgitud, et vaatamata rasketele aegadele kinnisvaraturul olen juba mitme arendaja käest kuulnud, et “Excel’i tabeli viimane rida on roheline”, st paberi peal justkui oleks võimalik kasumlikult elamispindu arendada. Siiski on enamus arendajaid väitmas, et pigem lasevad nad olukorral klaaruda ning niipea arendama veel ei tõtta.

Sellegi poolest tuleb mainida, et igakuiselt on turule tulnud mõni arendusprojekt. Mõni on olnud suurem, mõni väiksem. Eeldatavalt selline uute projektide “juurdetilkumine” jätkub lähitulevikuski.

Kas soovid värsket kinnisvarainfot meilile?

Sisesta e-posti aadress ja ole kursis kinnisvaraturu liikumistega!

Kinnisvarakoolis järgmisena:

05.06.2023 Kuidas tulla toime “raske” kliendiga?