Uus Maa alustas Keilas esimese masu-järgse kortermaja müügiga (1)

Uus MaaUus Kinnisvarabüroo alustas koostöös arendusfirmaga Enegar OÜ Keilas Pargi 2D uue kolmekorruselise korterelamu müüki, kuhu esimesed koduostjad saavad sisse kolida juba sügisel.

„Tegemist on esimese uusarendusega Keilas pärast majanduslangust,“ kommenteerib projekti müügiga tegelev Uus Kinnisvarabüroo kutseline maakler Külli Friedrichson. „Kortermaja teeb mõnusaks selle paiknemine pargi kõrval rahulikus piirkonnas. Samas on aga kõik eluks vajalik käe-jala juures ning ka transpordiühendused, bussi- ja rongipeatus, väikese jalutuskäigu kaugusel“.

Valmiv kortermaja asub Männiku pargi ääres. Hoonesse on planeeritud 18 korterit, mis on kahe- ja kolmetoalised. 3-toalised korterid asetsevad läbi maja, 2-toalised aga ühele poole ning vaated avanevad kas tänava või pargi suunal. Kõigil korteritel on rõdu.

Keldrikorrusele rajatakse panipaigad, sisehoovi autode parkimiskohad. Hoov kaetakse osaliselt muruparketiga. saab kaasaegse küttesüsteemi, mis hõlmab vesipõrandakütet ja soojustagastusega ventilatsiooni. Kortermajale on väljastatud energiamärgise C klass.

Keila on nii elukeskkonnalt kui ka infrastruktuurilt väga arenenud linn. Alles paar aastat tagasi valmis uus Keila Kool, muusikakool, algkool, mitu lasteaeda ja päevahoidu, samuti ka kaasaegne tervisekeskus ujula, saunade ja treeningsaalidega. Tallinna ja Keila ümbrusega on transpordiühendus lahendatud nii rongi, bussi kui ka marsruuttaksodega.

Esimesed korterid valmivad käesoleva aasta sügiseks.

One comment on “Uus Maa alustas Keilas esimese masu-järgse kortermaja müügiga
  1. vahur ütleb:

    Lõpuks saab see tondiloss vähemalt elu sisse – aastaid juba ehitavad seda.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.

*

+ 11 = 20

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Kas soovid värsket kinnisvarainfot meilile?

Sisesta e-posti aadress ja ole kursis kinnisvaraturu liikumistega!

Kinnisvarakoolis järgmisena:

25.05.2022 Pärimine – mida peab teadma pärimismenetlusest