Uus Maa taasasutas äritegevuse Lätis

Uus MaaKäesoleva aasta märtsis alustab Uus Maa Property Advisors tütarfirma UMPA Latvia tegevust Lätis, keskendudes esmajärjekorras investeeringute nõustamisele ja konsultatsioonile.

UMPA Latvia äritegevust hakkab koordineerima Uus Maa kauaaegne koostööpartner Aigars Zarins, kes on kinnisvaraturul tegutsenud 20 aastat ning on rahvusvahelise kinnisvaraorganisatsiooni FIABCI Balti haru juhataja.

“Läti kinnisvaraturg sai kriisi käigus märksa raskema löögi kui Eesti oma ja näitab täna esimesi taastumise märke. Me usume, et sellisel hetkel tegevuse alustamine loob tugeva aluse edukale äritegevusele,” ütles UMPA Latvia juhatuse liige Ardi Roosimaa.

“Paljud investorid otsivad praegu kõrgemaid tootlusi, mis õigustaks keerulise maailmamajandusega kaasnevaid riske. Läti on demonstreerinud tugevaid makromajanduslikke tulemusi, mis annab alust eeldada, et erasektor, seal hulgas ka kinnisvaraturg, hakkab lähiaastatel kasvama, et naaberturgudele järele jõuda. UMPA investeerimisalased teenused tuginevad pikaajalisele rahvusvahelisele kogemusele ja koostööle,” selgitas Roosimaa.

“Praegu on selle tegevuse alustamiseks õige hetk, sest Läti kinnisvaraturg hakkab maailma suurimast langusest taastuma. Investorid vaatlevad Balti riike tavaliselt tervikuna ning see oleks esimene samm kasvu saavutamise suunas. Meil on pikaajalised kogemused äriklientidega töötamise alal ning nüüd on meil võimalus keskenduda just sellele ettevõtlusvaldkonnale ja pakkuda oma klientidele esmaklassilist teenust.

UMPA Latvia asutamine on esimene samm selles suunas, et hakata teenindama kogu Baltikumi tervikuna ning pakkuda meie klientidele kvaliteetsemat teenust,” kommenteeris UMPA Latvia juhatuse esimees Aigars Zarins.

Kas soovid värsket kinnisvarainfot meilile?

Sisesta e-posti aadress ja ole kursis kinnisvaraturu liikumistega!

Kinnisvarakoolis järgmisena:

03.-05.04.2023 Kinnisvara ABC