Uus Maa taasasutas äritegevuse Lätis

Uus MaaKäesoleva aasta märtsis alustab Property Advisors tütarfirma UMPA Latvia tegevust Lätis, keskendudes esmajärjekorras investeeringute nõustamisele ja konsultatsioonile.

UMPA Latvia äritegevust hakkab koordineerima kauaaegne koostööpartner Aigars Zarins, kes on kinnisvaraturul tegutsenud 20 aastat ning on rahvusvahelise kinnisvaraorganisatsiooni FIABCI Balti haru juhataja.

“Läti sai kriisi käigus märksa raskema löögi kui oma ja näitab täna esimesi taastumise märke. Me usume, et sellisel hetkel tegevuse alustamine loob tugeva aluse edukale äritegevusele,” ütles UMPA Latvia juhatuse liige Ardi Roosimaa.

“Paljud investorid otsivad praegu kõrgemaid tootlusi, mis õigustaks keerulise maailmamajandusega kaasnevaid riske. on demonstreerinud tugevaid makromajanduslikke tulemusi, mis annab alust eeldada, et erasektor, seal hulgas ka kinnisvaraturg, hakkab lähiaastatel kasvama, et naaberturgudele järele jõuda. UMPA investeerimisalased tuginevad pikaajalisele rahvusvahelisele kogemusele ja koostööle,” selgitas Roosimaa.

“Praegu on selle tegevuse alustamiseks õige hetk, sest Läti hakkab maailma suurimast langusest taastuma. Investorid vaatlevad Balti riike tavaliselt tervikuna ning see oleks esimene samm kasvu saavutamise suunas. Meil on pikaajalised kogemused äriklientidega töötamise alal ning nüüd on meil võimalus keskenduda just sellele ettevõtlusvaldkonnale ja pakkuda oma klientidele esmaklassilist teenust.

UMPA Latvia asutamine on esimene samm selles suunas, et hakata teenindama kogu Baltikumi tervikuna ning pakkuda meie klientidele kvaliteetsemat teenust,” kommenteeris UMPA Latvia juhatuse esimees Aigars Zarins.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.

*

88 − = 84

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Kas soovid värsket kinnisvarainfot meilile?

Sisesta e-posti aadress ja ole kursis kinnisvaraturu liikumistega!

Kinnisvarakoolis järgmisena:

30.05.2022 Kinnisvaraturu ülevaade 2022 II kvartal