Uus Maa: Uus Maa avas kolm uut bürood

Uus Maa Kinnisvarabüroo frantsiisivõrgustik täienes kolme uue büroo võrra, mis avati Tallinna kesklinnas, Rocca Al Mares ja Järvel.

Kõigi uute büroode juhtideks on kogenud maaklerid, kes oma senises töös on end tõestanud tugevate spetsialistidena ning saanud mitmesuguseid tunnustusi.

Rotermanni kvartalis, aadressil Roseni 12 avati Five Stars. “Olete alati meile külla oodatud kinnisvarateemadel vestlema,” sõnas büroo juhatuse liige Eleri Kerde. “Selleks oleme büroos loonud lounge osa, kus saame meeldivas miljöös välja selgitada Teie soovid ja vajadused. Kuigi kontor asub Tallinna südalinnas, on tööpõld meil üle Eesti. Meie portfellis on luksuslike eramuid, kauneid suvekodukinnistuid ja investreerimiskorterid. Pakume viie tärni teenust, aidates Teil valida uut kodu, müüa parima hinnaga korter või hoopis leida võimalus investeerida kinnisvarasse. Oleme pidevalt muutuvas maailmas innovaatilised ja leidlikud.”

Elena Tomson ja Maksim Morgunov asutasid Rocca Al Mare, mis asub tuiksoonel asuvas Rocca Ärimajas aadressil Paldiski mnt 96.

“Frantsiisi teeninduspiirkonda kuuluvad peamiselt ja Mustamäe linnaosad ning Harku vald, kuid valikust leiab ka mujal piirkondades asuvat kinnisvara,” selgitas büroo juhatuse liige Tomson. “Meie büroo õlgadel on 15 aastane kinnisvarakogemus, tänu millele on pakutav teenus professionaalne ja läbimõeldud.”

Nõmme ja kesklinna piiril, Väike-Järve büroomajas aadressil Pärnu mnt 186 avab esimese kvartali teises pooles uksed Elamus, mille asutajaks on Maia Karro.

“Nimi Elamus räägib iseenda eest: pakkuda kliendile tõelist elamust ja ainult positiivseid emotsioone,” tutvustas frantsiisi juhatuse liige Karro. “Lahendame kõik Teie kinnisvaraküsimused professionaalselt, kiirelt ning pakume terviklahendust (aitame müües leida kliendile ka uue kodu). Kuigi meie peamised tegevuspiirkonnad on Nõmme, Mustamäe ja Kristiine linnaosad, teenindame teid üle kogu Eesti.”

frantsiisivõrgustik jätkab laienemist, kuid keskendub edaspidi teistele linnadele. “Näeme vabariigis suur potentsiaali,” ütles Uus Maa Kinnisvarabüroo juhatuse liige Jaanus Laugus. “Eestis on linnu, kus avada esimene büroo ning ka selliseid kohti, kus olemasolevale kontorile lisaks avada veel mõni.”

Kas soovid värsket kinnisvarainfot meilile?

Sisesta e-posti aadress ja ole kursis kinnisvaraturu liikumistega!

Kinnisvarakoolis järgmisena:

25.05.2022 Pärimine – mida peab teadma pärimismenetlusest