Viimsi Keskuse esimese tegevusaasta käive ulatus ligi 24 miljoni euroni

Viimsi Keskus Keskust on esimese tegevusaasta jooksul külastatud üle 1,7 miljoni korra ning kokku on sooritatud sel perioodil üle 1,7 miljoni ostu. Keskuse esimese aasta oli ligi 24 miljonit eurot.  Keskus avas uksed Tallinna külje all Haabneemes möödunud aasta augustis.

Kinnisvara AS’i juhi Peeter Küti sõnul on keskuse tulemused olnud kogu aasta lõikes tugevad ja stabiilsed. „Kuna suuri rikkaliku valikuga kaubanduskeskuseid on Tallinnas palju ning  on kasvava ja aktiivse elanikkonnaga vald, sai Viimsi Keskus loodud eesmärgiga pakkuda kompaktset kogukonna keskust kodule lähedal, kust saaks kõik igapäevaselt olulised tooted ja teenused kiiresti ning kvaliteetselt. Esimese aasta tulemused on meile tõestanud, et keskus on võetud hästi vastu nii kohalike kui ka kaugemalt tulnud klientide poolt,“ lisas Kütt.

Sellest, et Keskusest on saanud ümberkaudsete elanike jaoks harjumuspärane ostukoht, annavad Küti sõnul tunnistust nii kõrge ja stabiilne külastuste arv kui ka ostude ja külastuste suhe, mis viitab, et ühe külastuse ajal tehakse keskuses mitu toimetust ja ostu. „Keskuses on Harjumaa suurim valik gurmee- ja ökotooteid, mis on pälvinud ka külastajate tähelepanu ning mille osas oleme ehk saanud enim positiivset tagasisidet,“ ütles Kütt.

„Keskuse loomisest alates on meie jaoks olulisel kohal olnud  kohalikega – Keskus sai loodud paljuski just ümberkaudsete piirkondade elanike tagasisidele toetudes ning ka kaupade ja teenuste valikus on oluline koht äridel, mida peavad kogukonna ettevõtlikud inimesed. Teeme koostööd huviringidega ning lisaks toimuvad keskuses nii kontserdid, raamatuesitlused kui ka muud üritused, mis on kõikidele avatud,“ lausus Kütt.

Keskus on 2015. aasta augustis avatud ostukeskus, kus tegutseb ligi 14 000 m2 pinnal 40 kauplust, toitlustuskohta ja teenindusasutust. Keskuse juures on 300 kohaga parkla. Viimsi
Keskusest leiab nii Harjumaa suurima valiku gurmee- ja ökotooteid, piirkonna suurima Selveri kui ka uue spaa-kontseptsiooniga spordikeskuse ning meelelahutusala, mis koondab tegevusi nii lastele kui ka täiskasvanutele. Mainekas konkurss Baltic Real Estate Awards 2016 hindas Keskuse kaubanduse kategoorias kolme parima hulka.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.

*

69 + = 74

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Kas soovid värsket kinnisvarainfot meilile?

Sisesta e-posti aadress ja ole kursis kinnisvaraturu liikumistega!

Kinnisvarakoolis järgmisena:

25.05.2022 Pärimine – mida peab teadma pärimismenetlusest