Viimsis avati Randvere kooli spordiväljak, millel on head võimalused heitealade harrastamiseks

Viimsi lippSpordiväljakul asub loodusliku muruga jalgpalliväljak ning tartaankattega ala 60 m jooksuks, kaugus-, kõrgus- ja teivashüppeks ning oda- ja palliviske hoovõtuks. Tartaanalal on ka kaks pallimänguplatsi. Väljakul on kuulitõukeala kuulitõukeringiga ja betoonalusega kuuliharjutusteks ning kaks kettaheiteringi. Väljakul on ka abihoone spordiväljaku inventari ning talvel suuskade hoidmiseks. Randvere kooli spordiväljak on oluline kooli kehalise kasvatuse tundideks ning pärast kooli treeningute läbiviimiseks või ka lihtsalt sportimiseks.

2013. sügisel alustas Randvere kool, 2015. aastal valmis kooli juurde plastikkattega pallimängude väliväljak. Sellest sügisest lisandub aga välispordiväljak mitmete kergejõustiku- ja pallimängude alade harrastamise võimalustega.

„Viimastel aastatel on just kergejõustiku heitealade harrastamine olnud Viimsi vallas murelapseks. Mõned aastad tagasi rajatud Viimsi staadionil on küll 400-meetrine ehk täispikkuses staadionring ja võimalused teha ka kergejõustiku hüppealasid, staadioni keskel on aga kunstmurukate, mis on vältimatu jalgpalliväljakule. Nüüd valminud Randvere kooli spordiväljakul on mõeldud ka heade tingimuste loomisele erinevatele heitealadele. Samuti loob spordiväljak väga head eeldused
 kasvatuse tundide läbiviimiseks,“ ütles abivallavanem Jan Trei.

Spordiväljaku projekteeris OÜ Klotoid, ehitas Montreco OÜ, omaniku järelevalvet teostas Arterega OÜ Spordiväljaku haldaja ja ehituse tellija on Viimsi Haldus OÜ. Spordiväljak läks maksma 400 000 eurot.

Viimsi vald asub Harjumaal Tallinna linna, Maardu linna ja Jõelähtme valla naabruses. Viimsi valla pindala on 73 km², vallas on ca 19 260 elanikku. Viimsi vallas on 2 alevikku, 20 küla ning 15 saart, neist suuremad on Naissaar ja Prangli.

Kas soovid värsket kinnisvarainfot meilile?

Sisesta e-posti aadress ja ole kursis kinnisvaraturu liikumistega!

Kinnisvarakoolis järgmisena:

06.-08.09.2022 Kinnisvara ABC