Viljandis avati teine Selver

Täna avas Viljandis uksed teine Selveri keti kauplus, mis kannab Centrumi Selveri nime.

„Oleme turul juba üle kümne aasta edukalt tegutsenud ning ka varem laienemist kaalunud,“ rääkis Selveri keti juht Andres Heinver. „Kui avanes võimalus avada südalinnas, siis otsustasime mõtte ellu viia. Usun, et meil tekib hea sünergia teiste lähedal asuvate poodide ja teenusepakkujatega, millest klient kindlasti võidab,“ lisas ta.

südalinnas avatud Centrumi Selveris on 1550 ruutmeetrit üldpinda, millest 1000 ruutmeetrit võtab enda alla müügisaal. Kaupluse valikus on üle 8000 erineva toote, millest suurema osa moodustavad toidukaubad. Uus annab Viljandis tööd 30 inimesele.

„Oleme kauplust ja selle sortimenti planeerides mõelnud eelkõige kohalikule inimesele, aga loodame, et hea asukoht kesklinnas ja Viljandi bussijaama läheduses toob kauplusesse ka linna külastajaid,“ rääkis Andres Heinver.

Novembris avab veel kaks kauplust – Peetri Selveri novembri keskel ja Balti jaama Selveri novembri lõpus. Järgmisel aastal plaanib Selver avada teise kaupluse Narvas koos Astri keskuse laiendusega, ülejärgmise aasta plaanidesse kuulub Selver.

Kas soovid värsket kinnisvarainfot meilile?

Sisesta e-posti aadress ja ole kursis kinnisvaraturu liikumistega!

Kinnisvarakoolis järgmisena:

06.-08.09.2022 Kinnisvara ABC