YIT rajab Mäepealse elamukvartalisse uue maja 4 kommentaari

Seoses ostuhuviliste üha suureneva nõudlusega alustas AS YIT Ehitus Mäepealse elamukvartalis uue, järjekorras kuuenda korterelamu ehitamist.

YIT juhatuse esimees Margus Põimi sõnul on Mäepealse tänava eelmine ehitusobjekt, Mäepealse 24 korterelamu, alles tööde lõppjärgus, kuid pea kõik sealsed korterid on juba endale omaniku leidnud.

„Mäepealse tänav on osutunud tänaste kinnisvaraostjate seas nõutud piirkonnaks. Mõistlik kaugus linnast, Nõmme männimetsa ja sealsete tervisespordirajatiste vahetu lähedus ning korteritest avanevad vaated on peamised põhjused, miks nii paljud pered just selles piirkonnas endale kodu soovivad osta,“ selgitas Põim

AS YIT Ehitus arendusdirektor Argo Karuse kinnitusel on ajad, mil Eesti klient oli valmis ostma mistahes hinna eest viisaka välimusega kuid ebakvaliteetse ning olematu arhitektuurilise lahendusega korteri, jäädavalt möödas.

„Kriis on teinud Eesti kliendi väga nõudlikuks ja pragmaatiliseks ning peame seda maja ehitamisel igati silmas. Kuuekorruseline korterelamu on ehitatud Soomes laialt levinud elamuprojekti alusel, korterid on mõistliku suuruse ja hea plaanilahendusega, rõdude ja lõunapoolsel küljel ka terrassidega,“ loetles Karuse korteri omadusi. „Samuti on meie jaoks tähtsal kohal eesmärk ehitada kodud, mida oleks madalate kommunaalkulude tõttu odav ülal pidada,“ ütles Karuse.

One comment on “YIT rajab Mäepealse elamukvartalisse uue maja
 1. Erik ütleb:

  Mitte arhitektuur, vaid must koll Mäepealse 28 Tallinnas. Haige teadvus loob selliseid kolemajasid. Miks peab tegema nii koledaid mustasi majasid? Needuseks selle elanikele ja tervele linnale. vanasti oli must tabu ja isegi vundamendi äärt ei tehtud mustaks, veel vähem aknaid ja seinasid. Must on haigus, surm, lein ja mure.

  Kuhu on jäänud arhitektide mõistus ja ilumeel?

 2. Erik ütleb:

  Very ugly, black and satanic hous – so sick conciousness

 3. Erik ütleb:

  Siin on selle musta kolemaja pilt:

 4. Erik ütleb:

  Vabandust, eelmine link ei töötanud, võib ära kusutada.
  Siin on selle musta kolemaja pilt:

  https://www.facebook.com/photo.php?fbid=10206611264577254&set=a.10203760305865068.1073741831.1141374054&type=3&theater

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

*

− 3 = 3

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Kas soovid värsket kinnisvarainfot meilile?

Sisesta e-posti aadress ja ole kursis kinnisvaraturu liikumistega!

Kinnisvarakoolis järgmisena:

28.09.2021 Kinnisvaraõiguse ABC