YIT rajab Mäepealse elamukvartalisse uue maja

Seoses ostuhuviliste üha suureneva nõudlusega alustas AS YIT Ehitus Mäepealse elamukvartalis uue, järjekorras kuuenda korterelamu ehitamist.

YIT juhatuse esimees Margus Põimi sõnul on Mäepealse tänava eelmine ehitusobjekt, Mäepealse 24 korterelamu, alles tööde lõppjärgus, kuid pea kõik sealsed korterid on juba endale omaniku leidnud.

„Mäepealse tänav on osutunud tänaste kinnisvaraostjate seas nõutud piirkonnaks. Mõistlik kaugus linnast, Nõmme männimetsa ja sealsete tervisespordirajatiste vahetu lähedus ning korteritest avanevad vaated on peamised põhjused, miks nii paljud pered just selles piirkonnas endale kodu soovivad osta,“ selgitas Põim

AS YIT Ehitus arendusdirektor Argo Karuse kinnitusel on ajad, mil Eesti klient oli valmis ostma mistahes hinna eest viisaka välimusega kuid ebakvaliteetse ning olematu arhitektuurilise lahendusega korteri, jäädavalt möödas.

„Kriis on teinud Eesti kliendi väga nõudlikuks ja pragmaatiliseks ning peame seda maja ehitamisel igati silmas. Kuuekorruseline korterelamu on ehitatud Soomes laialt levinud elamuprojekti alusel, korterid on mõistliku suuruse ja hea plaanilahendusega, rõdude ja lõunapoolsel küljel ka terrassidega,“ loetles Karuse korteri omadusi. „Samuti on meie jaoks tähtsal kohal eesmärk ehitada kodud, mida oleks madalate kommunaalkulude tõttu odav ülal pidada,“ ütles Karuse.

Kas soovid värsket kinnisvarainfot meilile?

Sisesta e-posti aadress ja ole kursis kinnisvaraturu liikumistega!

Kinnisvarakoolis järgmisena:

06.-08.09.2022 Kinnisvara ABC