1Partner: Maailma ühe kalleima parkimishinna eest saab halvima teenuse

1Partner1Partner Kinnisvara juhi Martin Vahteri sõnul on Tallinnas maailma ühed kallimad parkimishinnad, aga see-eest on platside kvaliteet hullem kui ehituskarjääris.
Martin Vahteri sõnul on pooled Tallinna parklad risused ja auklikud häbiplekid. “Puudub regulatsioon, et parklal peaks olema vähemalt kõva teekate, kus jalgu ära ei murra,” ütles Vahter.

“Eraparkla omanikud ja operaatorid üldjuhul teenuse kvaliteeti ei investeeri ning autojuhtidelt pumbatakse igasuguse kohustuseta raha välja. Paljudes kohtades pole üldse siledat kuiva pinda, piiretest, joonestusest või haljastusest rääkimata. Parimal juhul lapitakse suurem auk ämbritäie kruusaga, aga vähegi viisakatest tingimustest pole mõtet rääkida. Ainult kontrolör teeb kohusetundlikult oma trahviringi,” ütles Vahter.

 “Kesklinnas on parkimiskohtadest puudus, mistõttu lükatakse iga tühermaa ja ehitusplats parklaks. 5-6 euro eest tunnis saab inimene iga päev põlvini porisena üle meetriste aukude autoni hüpelda. Teine asi on tolm, mis sopaplatsidelt tuulega õhku tõuseb ja kogu linna elukeskkonda kahjustab” põrutas Vahter.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

*

34 + = 37

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d bloggers like this:
Kas soovid värsket kinnisvarainfot meilile?

Sisesta e-posti aadress ja ole kursis kinnisvaraturu liikumistega!